Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen táblát vegyek?

Milyen táblát vegyek?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne otthonra egy táblára, amire jegyzetelhetnék. Nem kell túl nagy, elég lenne egy kisebb is, kb 70 x 120cm.


Nem krétás táblákban gondolkodom, hanem kicsit komolyabbra.


Iskolákban láttam olyan táblákat, amikre speciális tollal lehet írni, amit le is lehet törölni. Nekem ez tökéletes lenne, ha tudnám, hogy nem fogy ki a toll, de sajnos sűrűn használnám, és elég gyorsan kellene azokat pótolni, ami szintén nem kevés pénz.


Emlékszem rá, régen volt egy játék táblám, ami mágneses technológiával működött. A táblához tartozott egy toll, aminek a végén volt egy mágnes, és a mágnessel lehetett a táblával rajzolni. Tudom, ez elég gagyi, de nincs véletlen ennek egy fejlettebb, komolyabb változata?


Lényegében mindegy, hogy milyen tábla, csak a lakásban krétázni nem szeretnék, és nem szeretnék sokat költeni az íróeszköz újratöltésére / kicserélésére.


Köszi a segítséget!



2018. szept. 8. 22:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni, hogy a digitális tábla nekem túl drága lenne, és nem is férne el a szobában, ha esetleg valaki ezt a megoldást javasolta volna. :)
2018. szept. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!