Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja egy...

Ha egy lány azt mondja egy srácnak?

Figyelt kérdés

Ha egy lány azt mondja egy srácnak, hogy meglátszik rajta, hogy sok csokit eszik (vagyis kövérnek tartja magát), és erre a srác csak annyit felel, hogy őt ez nem zavarja, akkor ez azt jelenti, hogy ő is kövérnek látja, csak nem érdekli, vagy neki az még nem számít kövérnek?

Elméleti kérdés, csak érdekel.

Túl sok időm volt reggel:')



2018. szept. 13. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, fél kéne hagyni a zabálással. Egyébként is egészségtelen.
2018. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A "nem zavarja" nem azt jelenti, hogy "nem kövér".

Kövér.

Csak nem zavarja.

2018. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tudja, hogy kövér, de nem zavarja. Ez a válasz meg engem zavarna. Mondanék neki egy-két dolgot: az sem fog érdekelni, ha a lányoknak nem fogsz tetszeni? Az egészséged sem zavar? A lustaságod sem zavar? Mert el tudom képzelni, hogy ez egy lusta fiú lehet. azt is mondanám neki, hogy én inkább elkezdenék sportolni valamit a helyedben. Vagy megkérdezném,nincs-e pajzsmirigy-alulműködése, mert az is hízással jár.
2018. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!