Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A husi fiúknak bejönnek az...

ThisIsNotHuman kérdése:

A husi fiúknak bejönnek az edzettebb/vékony lányok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön az ha egy fiúnak van egy kis pocija meg mellé combja,feneke:) az ilyen fiúknak bejönnek a vékony edzett lányok?(attól függetlenül hogy vékony vagyok van mellem..)

2018. szept. 14. 16:35
 1/9 anonim válasza:
44%
kamu de kamu 😂😂😂
2018. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
A vékony, edzett, nagy mellű lányok mindenkinek bejönnek
2018. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én eddig nem úgy vettem észre, kb mindenki a molettebb alkatú csajokra bukik
2018. szept. 14. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező te valami párhuzamos dimenzióban élhetsz. :D
2018. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bárhol olvasom, hogy mi jön be a fiúknak mindenhol azt látom hogy a 160cm 90kg kategóriába tartozó lányok a legvonzóbbak meg ilyenek

.

2018. szept. 14. 21:09
 6/9 anonim válasza:

Persze hogy tetszenek az ilyen srácoknak is a vékony/sportos lányok!


Alapvetően szerintem két típus van:

1. az ilyen srácok nem mernek olyan lányokkal ismerkedni mint te mert úgy gondolják hogy semmi esélyük pontosan a testalkatotok különbözősége miatt. Emiatt a saját "ligájukban" keresgélnek mert ott nagyobb eséllyel járnak sikerrel.

2. A másik típus pedig akinek olyan önbizalma és ezáltal dumája van akkor is ha mackós, hogy simán összejön neki egy vékony/sportos lány is! Neki nincsenek szorongásai a teste miatt vagy ha vannak is, azt a dumájával kompenzálja és mivel az eredmény sikerrel zárul nyilván igy fogja csinálni mindig.


Szóval sokkal összetettebb ez (ahogy minden) mint amilyennek tűnik.

Az is sokat számít, hogy milyen a személyisége és stílusa valakinek mert lehet hogy tetszik külsőre, de amint megszólal kirohannál a világból is.

2018. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
én kb ilyen kinézetű fickó vagyok és sajna csak ábrándozni tudok egy edzett szép, feszes lányról :(
2018. szept. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszenek írhats nyugodtan 😉
2018. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha saját magamból kell kiinduljak, azt kell mondanom, hogy részben :D. Én mondjuk sportos férfi vagyok, de van egy kis felesleg, annak a ledolgozása miatt edzem. Inkább a duci csajokat szeretem, de a változatosság gyönyörködtet, ezért kipróbálnám egy vékonyabb csajjal.

26/F

2018. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!