Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy új osztálytársunk és...

Van egy új osztálytársunk és más mint mi, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Minden nap játékokat hoz a suliba és már 12 éves .Mindenki utálja ,de nem érti meg hanem inkább duzzogni kezd.
2007. dec. 2. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Lehet,hogy azért visz játékot a suliba,mert nincs barátja,állandóan szivatjátok,és így tölti el az idejét.Figyeljetek rá jobban,neki nagyon nehéz lehet beilleszkedni egy új közösségbe.légyszi segíts neki,pröbáld bevonni közös programokba,köszi.
2007. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ne utáljátok!!! miért kell hogy mindenki olyan legyen mint ti???

mi 15 évesen tökhepin társasoztunk minden nap, meg játszottunk azzal a toronnyal, amiből úgy kell kihúzni a darabokat, hogy ne dőljön össze, meg öltöztettük a barbibabáinkat :DD retardált egy osztály volt, de imádtam, mert mindenki elfogadott benne mindenkit, és ezért rengeteg színes egyéniség volt benne


arról nem is beszélve, hogy ha magatok közé fogadjátok, akkor úgyis átveszi a ti stílusotokat, és a végére ő is hasonlítani fog rátok (bár nem tudom, ezt előnynek lehetne-e nevezni...), vagy legalábbis megpróbálja. ha azonban kiutáljátok, akkor csak még jobban elszigetelődik. adjatok neki esélyt, és fogadjátok el egymást!!! az ember egész életét meghatározza hogy kiközösített volt-e a suliban

2007. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Mindig is szerettem az ilyen kívülállókat, akiről a történet is szól :) Elég bunkó dolog, hogy így kezelitek szegény arcot... biztos nálatok mindenki trendi :S Nem őt kéne hibáztatni, hogy ilyen, egyátalán nem is kéne hibáztatni... és az nem lehet hogy ti vagytok mások és ő a normális? (mivel a normális emberek mindig is kevesebben voltak, míg a hülyék többen :P ) És miért utáljátok? Csak azért mert más? Nem is ismeritek! Hogy lehet így valakit utálni?! Remélem kinövitek ezt a rossz tulajdonságot, mert az ilyen ellenséges emberektől már lassan falra mászok :S Lehet ő csak későn érő tipus, vagy félénk. Vagy egyszerűen észreveszi rajtatok a lekezelést, és ilyen külsőséges emberekre miért lenne szüksége?
2007. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ha valaki 12 éves korában még játszik. Persze mindenki más, ki előbb, ki utóbb "érik meg", de 12 évesen még mindenképp normális. És nem utálnotok kellene, hanem inkább segíteni neki, hiszen egy új környezetben van, csak gondoljatok bele egy pillanatra a helyzetébe. te mit éreznél, ha egy új suliba kerülnáél, és ahelyett hogy a többiek a segítségedre lenneének mindenki utálna?
2007. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia


szerintem, inkább előny, ha az ember képes játszani, ha felnőttkorában is képes lesz, az bazi nagy előnyt fog számára jelenteni, játékosnak kell mardni. szeressétek.vagy ne utáljátok.

2007. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most az a probléma, hogy játszik és játékokat visz be a suliba? Ez nem normális? Szerintem pont ez a normális, 12 évesen igenis még játszani kell ( és nem példál szexelni). Hidd el később örülnél, ha kicsit játszhatnál és kikapcsolódnál. Én a te vagy ti helyetekben játszanék vele. Ez miért ciki? Mi gimiben is imádtunk osztálykirándulásokon activityzni vagy kártyázni nagy bulik voltak, sokat nevettünk. Miért is utáljátok? Miért érdekel benneteket, hogy játékot visz a suliba? Nem értem.
2007. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%
Igazából én sem értem. Játszani ciki. Gondolom, tanulni is ciki. Mi nem ciki 12 évesen?
2007. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
En irtam ezt a kerdest.De nem tarsasjatekokrol beszelek ,hiszen tarsasozni en is imadok,de o barbikat plussoket hord suliba amit ora alatt a pulcsinkba rak.Tovabba ha vmit akar akkor meghuzza a hajunkat es ha szolunk neki hogy az faj akkor elkezd duzzogni es kiolti a nyelvet.Ja es csak angolul ert.Legyszike segitsetek.Fontos lenne az egesz osztaly szamara.Elore is koszi a segitsegetket.
2007. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is volt ilyen egyházi suliban átlagosnál alacsonyabb intelligenciával olyan gyerekes volt hogy fuu

Elvitték as uliból, osztkirándulásokra nem járt miattunk

Azért mmert megmondtuk neki hogy ez nálunk nem megy, mert ha valki szekált valakit az osztályban, tömeg és aza 2 ember meg verekszik nálunk az lenne a módja megmondanánk milyen ki pisis megmondanánk hogy mit kéne csinálni ha nem akar egy verés áldozata lenni

2007. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is van egy ilyen csaj csak ő 14 éves már azt hiszem és ő is gyerekes,de mondjuk ő árvaházból van de na
2010. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!