Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, akivel mostanában sokat lógunk együtt, de már régebben is nagyon jóba voltunk. Persze legtöbbször több osztálytársunk is ott van. (többi lent. ) (? )

Figyelt kérdés

Folyton az ölembe ül, és a közelemben van.Múlt héten mikor többen voltunk együtt, akkor mindenki mondta ennek az osztálytársamnak, hogy mért nem smárol le, de mondta, hogy biztos nem engedném meg ilyesmik.(először csak súgdolóztak erről, de aztán már én is tudtam mit akarnak.) Már aludtunk is együtt, de akkor ott volt egy másik osztálytársam is(fiú), és akkor is közeledett. Most hétvégén adtam neki, meg egy haverjának kóstolóba piát, aztán még hoztam le, és eléggé berúgtunk. Persze emlékszem mindenre. Ettünk cukrot, és mondtam, hogy ragad tőle a szám, erre a fiú kérdezte, hogy hol? és lesmárolt. Ekkor ő már nem volt részeg, és én se nagyon, csak úgy tettem, hogy ne higyjék azt, hogy tetszik nekem, vagy nemtudom. Mikor kimentünk megfogta a kezem, és végig úgy sétáltunk, utána szinte végig ketten voltunk, és már mindenki tudta, hogy smároltunk. Sokan monsták, hogy ott is smároljon le, a többiek előtt, de ott már nem mert. Aztán hazakísért, és mondta, hogy köszönjek el, mondom köszöntem, hogy szia, majd megölelt és megcsókolt. Ekkor már nem tettem úgy, mintha be lennék rúgva, és ő se. Ma az osztályban(meg szerintem a suliban is) mindenki tudta, hogy smároltunk, meg kérdezgettek, én meg mondtam, hogy hagyjanak már. Aztán suli után megint együtt mentünk haza, és még voltak ott. Megint megfogta a kezem, de csak miután kicsit távolabb voltunk a sulitól.Meg megint mondták, hogy búcsúzóul smároljon le, de nem történt semmi, aztán haza se mentem, mentem tovább velük. Aztán megint ketten maradtunk, megfogta a kezem, és többször is mondtam, hogy ne fogja már meg, meg hogy mért fogja? (azt válaszolta, hogy mért ne?) de mikor közeledünk a sulihoz, ahol ott vannak a többiek mindig elengedi. Meg ma is célozgatott, hogy nyaljak le a szájáról valamit, meg köszönjek el. Viszont van egy lány még az osztályban akivel nagyon jóban van, és ugyanezt csinálja, mint velem(ölébe ül stb.), csak neki nem fogja meg a kezét, meg nem smároltak, legalább is nem tudok róla. De a hétvége óta hozzá se szólt.

Szerintetek tetszek neki, vagy csak hülyíti a fejem?:S

Én nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy szeretem, vagy nem tudom. De jó volt, mikor smárultunk, meg jó vele lenni..stb.:S

Segítsetek légyszi.

Mit tegyek?

Légyszives normális válaszokat!

14L


2010. jún. 7. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy hosszú lett, de jól esett leírni.:S
2010. jún. 7. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem.. tetszel neki. főleg, ha jóban vagytok, akkor nem lenne oka arra, hogy hülyítsen. hogyha egy idegen lennél számára, akkor felmerül a kérdés, hogy valóban hülyít e, de így szerintem ez nem valószínű.

Nyilván még frissnek érzi a "kapcsolatotokat" ezért nem akarja ország-világnak szétkürtölni. szerintem adj egy kis időt neki, hogy tisztázza magában a dolgokat.

a másik csajról meg annyit, hogy ha nem fogja meg a kezét, meg nem smárolnak, nincs köztük több jó barátságnál. miatta nem kell aggódnod.

2010. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ahogy olvasom elég laza életet éltek 14 évesen.Szerintem van esélyed,mert poénból biztos nem akarná megfogni a kezed csak fél az ismerőseitek véleményétől.De ha úgy érzed szereted akkor négyszemközt beszélj vele hogy megpróbálhatjátok.Sok sikert!

egyébként érdekes hogy a fiú ül az öletekbe:D

2010. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

áá most megkérdezte, hogy lehet-e a köztünk valami.

aztmondtam nemtudom, lehet.

erre aztmondta, hogy holnap megbeszéljük, mert mennie kell (persze közben még beszélgettünk, nemcsak ennyi volt.)

igazából engem az zavar, hogy osztálytársam.:S bár már csak 1 hét van a suliból.

2010. jún. 7. 21:20
 5/5 anonim válasza:
Hát igen,nem jó ha osztálytárs,de most ugyis itt a nyár az 2 hónap az alatt simán el tudod dönteni mit és mennyit akarsz tőle.Ez a te döntésed ennél töbett nem is tudok segiteni(ha 1általán segitettem)
2010. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!