Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmixelésből meglehet élni?

Tippmixelésből meglehet élni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha állandóan szerencséd van, igen. De ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, a lottózásból meg lehet élni?
2018. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Lehet vele nagyot nyerni de sokszor veszítesz majd és nem leszel + ban
2018. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 robiszalka válasza:
NEM! ha fizetsz a tippekért az NTT-hez ne menj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 350 ezret buktam!!
2018. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Meg lehet, de ez nagyon hosszú folyamat és nagyon türelmesnek kell lenni. Ismerek olyat aki ebből él, de ettől függetlenül dolgozik. Ez egy nagyon hosszú folyamat, szinte mindent kell figyelni és nem szabad elszálni. És kezdek kijönni szépen egy évben, de ehhez az kell hogy nem rakok mindenre, várok és várok. Max 2-3 meccs egy mixbe. Csak NETEN, semmi papír. Egyértelműen kell kezeld a bankroll-od, ez szinte a legfontosabb, amihez nagyon, nagyon türelmesnek és fegyelmezetnek kell lenned! Én is belebukok, még mindig mert többet akarok néha és simának néz ki, de néha elkerüli valami a figyelmem. Viszont még így is 300 felett vagyok évente, ami nem rosssz, de kevés. Sok sikert!
2018. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 robiszalka válasza:

ez igen!! 300-évente!!

inkább büszke légy rá!!

én 350-buktam add hozzá a te nyereményed és -már 650-ennyit kerestél hozzám képast!

2018. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!