Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt, hogy...

Sansa Strak kérdése:

Másnak is feltűnt, hogy megnövekedett a repülő forgalom vagy csak nekem? Hetek óta figyelem, soha nem láttam még ennyi gépet.

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének.Nagyon furcsa és mintha alacsonyabban repülnének is.Rengeteg és ezek utasszállító gépek.

2018. szept. 18. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Chemtrail! Mindmeghalunk, fuss, ha kedves az életed!
2018. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Budapestről van szó? Nemrégiben megváltozott a repülőtéren a felszállás útvknala.
2018. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy utasszállítók. Migrénsszállítók! Hozzák be a migráncsokat!!4 Ez az új Soros-terv, hogy míg lent kerítés meg szögesdrót, addig fent úgy hozzák be őket, hogy öröm nézni!!!4!
2018. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mostanában szinte félóránként hallom hogy a házunk fölött elzúg egy repülő. Igen fura. 😄
2018. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért változtak meg a repülők útvonalai?

Vicces de arra én is gondoltam, hogy ki vagy be telepítik az embereket, valami brutál sok repülő járkál az égen....


Kelet Magyarországról írok különben...



Chemtrail, igen benne van az is BIZTOS!!!!

2018. szept. 19. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:

A chemtrail az őrült elmebetegek területe. Értelmes, általános iskolát közepes szinten elvégző ember, körberöhögi azt, aki hisz benne.

A televízióban is foglalkoztak a kirepülési eljárás változásával, ami nem jelentős, de a lakosok érzékelik.

Van, akinek csökkent a zajterhelése, van, akinek nőtt.

Pár méteres eltérésről van szó.

2018. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ugye, Számomra félelmetes ez. Tönkre tesszük a Földünket.
2018. szept. 25. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Számomra az emberi butaság félelmetes.

De hát kinek a pap, kinek a papné.

Nekem speciel a Schultz Gizi.

2018. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!