Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a suliba...

Az normális, hogy a suliba minden nap gyomorgörcsel megyek be?

Figyelt kérdés
Nem hagynak békén az iskolában, de ez nagyon bonyolult.. minden reggel annyira gyomorgörcsöm van, hogy már hányingerem van.

2018. szept. 18. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem az, ne hagyd h tonkre tegyenek, valts sulit, vagy rendezd a problemad, addig is egy tipp egyel szenhidratban gazdag reggelit, es sportolj vmit amit szeretsz, ezek segithetnek de a problemad meg kell oldani.
2018. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom. Az edzés egy jó stressz levezeto tapasztalatból mondom. Nem kell edző terembe vagy edzésekre járni otthon is lehet edzeni vannak nagyon jó videók az interneten illetve elég 30 perc mozgás is. Én jobban éreztem magam tőle.

Én arra gondoltam reggelente h tanulni járok oda és h "bemegyek aztán kijövök".


Nem tudok mást írni mert nem tudom h milyen helyzetben vagy, de nekem leirhatod a problémáidat nyugodtan. 16/L

2018. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kezdj el wing tsunra járni azzal nagyon könnyen megtanulható az önvédelem, velem is ez volt eljártam edzésre megmondtam hogy most már jó lesz abba hagyni mert járok wing tsunra ekkor jobban rám szálltak aztán pofánsikerült vernem a gyereket vérzett a szája ne félj utána nem baszogattak
2018. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kemény vagy uccsó :D

De ezt így kell csinálni..

2018. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!