Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Just Dance (2015,2027,2018)...

A Just Dance (2015,2027,2018) Xbox 360 edition-ben miért nem megy nálam a World dance floor?

Figyelt kérdés

Mindent megtettem és nem ment... segítséget kértem facebook on “xbox magyarország” tól de amit mondtag nem nagyon segített és az eredeti Just Dance sem mondott másabbat mint az xbox magyarország.

Mikor rá megyek hogy táncoljak a world dance floor on olyasmit ír ki hogy: your profile does not have the correct premmissions to accses xbox live functionality. Ez azt jelenti nagyjából, hogy nincsenek meg a szükséges engedélyeim hogy alkalmazzam az xbox live funkciókat. (?)

Ha azzal lenne baj hogy nincsen xbox live om akkor nem nagyon értem hogy mi van mert amikor volt (kb 3 hónapot) akkor se ment kivéve egyszer egy alkalommal és utánna amíg le nem járt sosem (btw utánna sem :P). Valaki tudna segíteni?



#Xbox 360 #World Dance Floor #Just dance 2015 2017 2018 #Just dance Xbox 360
2018. szept. 22. 14:43
 1/3 A kérdező kommentje:
(Véletlenül 2027 -et írtam tudom :P 2017-er akartam írni...)
2018. szept. 22. 14:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Két eset lehet a játékot nem nagyon ismerem, csak tudom, hogy táncolós. Az egyik, hogy a World az valami online játékmód és ahhoz Xbox Live Gold előfizetés kell. Ugyanis Xboxon csak úgy multizhatsz ha van előfizetésed.


A másik, hogy a profilod amibe az összes játékod ment az gyerek profil és le van korlátozva benne, hogy mit csinálhatsz a gépen, pl az online elég gyakran ilyen szokott lenni.

2018. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyen ezeket a tippeket adta az Xbox Magyarország de már mondtam hogy nem sikerült. :P a profil nem gyrek profil és xbox live-al sem nagyon akart menni. :/
2018. szept. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!