Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ötlet buszozni egy gimnáziu...

Jó ötlet buszozni egy gimnázium miatt 1és fél órat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy gimibe menni csak az a baj hogy busszal másfél óra. Van a gimi közelében egy kollégium de en nem tartom jó ötletnek hogy oda menjek. Szerintetek buszozzak másfél órát abba a gimibe ahova már nagyon régóta szeretnék menni,vagy legyek kollégista?
2018. szept. 23. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak 1 út 1,5 óra így naponta 3 óra kiesik+ még amit várni kell a buszra. Így én a kollégiumot választanám.
2018. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kollégium. Belepistulsz az utazásba!
2018. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én gimibe utaztam már busszal 2 órát oda, visszafelé ha csak 7 órám volt és sietősebben sétáltam akkor elértem egy gyors járatot amivel 40 percet spóroltam, ennyiből jó volt, viszont annyiból hátrány volt hogy egy megállóval előbb kellett leszállnom, mert ami a lakhelyemhez közel volt ott nem állt meg a gyors járat és onnan gyalog 15 perc volt, de így is megérte valamilyen szinten.

Indulás nálam úgy volt hogy hajnali 5 órakor keltem és 5:40 es busszal indultam amivel úgy értem be hogy éppen hogy. Ha késett 5 percet akkor futva értem csak be időbe. Ezt 2 évig csináltam. Aztán amikor bevezették a 0. órát akkor egy ideig buszoztam az első járattal ami miatt kelhettem hajnali 4:20 kor viszont az már pokol volt. Télen amikor a hegyek közt már hó esett akkor késtem mindig, és ezt nem nézték jó szemmel, akkor döntöttem el hogy kollégiumot választom, de szerencsére volt olyan lehetőségem hogy nem kellett egész héten ott lennem, amikor kevés órám volt akkor hazamentem, csak annyit kellett tennem hogy betelefonáltam hogy ne várjanak, megvolt beszélve ott mindenkivel, tudták hogy ez lesz és ennyi.

De baromi pocsék volt utazni, kollégiumba meg elvoltam, nem kellett korán kelnem, elég volt 7 órakor ébredni, kényelmesen megreggeliztem, összekaptam magam és szép kényelmesen besétáltam 10 percet. Teljesen jó volt.


Gimibe ahova jártam tartozott egy szakiskola ahová jártam érettségi után OKJ-s képzésre. Ott is kihasználtam a kollégiumot, mert volt erre is lehetőségem, ott azért kellett mert nekem volt munkám suli után ami miatt hazamenni értelmetlen lett volna.

Persze ha nem akarod a kollégiumot kipróbálhatod az utazást de kifogsz készülni tőle.

2018. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem eri meg az utazást. Főleg, ha ez a menetidő, hanem a teljes varokozással együtt. Nagyon kikeszit egy minden nap több, mint 3 óra út.

Meg igazából progranokon, délutáni dolgokon is nehez lesz részt venni, meg utana hazajutni.

Vagy koli vagy masik sulit javaslom.

2018. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én minden nap ennyit utazom. egyáltalán nem vészes. Ha tetszik az a gimnázium akkor ne mondj le róla .
2018. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!