Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendeltem valamit az...

Ha rendeltem valamit az interneten de eszembe jutott, hogy nem tudom utalni a pénzt akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan kell lemondani és már smst is küldtek,hogy fizessem ki de nincs is bankkártyám én hülye! szóval ha nem utalok akkor nem küldik és nincs ebből gáz ugye?
2018. szept. 24. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább itt ne hazudnál...
2018. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem hazugság
2018. szept. 24. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:

ja... csak épp hopp valahogy elfelejtetted, hogy nincs is bankkártyád. Nagyon életszerű.


Az utaláshoz nem kell bankkártya csak bankszámlaszám, gondolom az is utólag jutott eszedbe, hogy nincs.


Amúgy meg miért nem kérsz meg mást, hogy fizesse ki helyetted (apu/anyu/tesó/haver) te meg odaadod neki kp-ben?


Ja... azért mert igazából meggondoltad magad és már nem kell a cucc, csak ahelyett, hogy bevallanád itt kamuzol.

2018. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a kaumuzás/nem kapuzás itt a kérdés, hanem az, hogy nyelni ne segítsünk? Nincs szükség különösebben magas inteligenciára ahhoz, hogy megoldást találj.

Számomra az lenne az első lépés, hogy a céggel felveszem a kapcsolatot.


Jó napot, Gipsz Jakab vagyok a 897e12/2018 számon rendeltem önöktől.

– sajnos nem gondoltam rá, hogy nem rendelkezem bankszámával;

- közbe jött valami, s mégsem kell a termék

– bármi más.

Tudnak valami megoldást javasolni?

2018. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utánvétre nincs lehetőség?

Ha csak előreutalással lehet fizetni, akkor addig nem adják fel a csomagot, amíg nem fizeted ki.

A legegyszerűbb, ha lemondod és akkor nem kapsz több sms-t hogy fizess. Mert ők ugye nem tudják, hogy neked nincs bankszámlád, kártyád. Nem tudják, hogy miért nem fizetsz. Mondd le és kész.

2018. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most csak kattingatsz felelőtlenül, holnap már autót vagy lakást veszel hitelre, pénz nélkül. Le kéne állni, mielőtt baj lesz. Vásárlás ELŐTT kellene eszedbe jusson, hogy nincs lóvéd!
2018. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!