Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány olyan ember van akinek...

Hány olyan ember van akinek nincs szakmája, vagy csak középiskolát végzett és csak egy érettségije van és szakmája semmi, aki elboldogul a mai világban?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 11:03
 1/2 2*Sü ***** válasza:
Nekem középiskolai érettségim van. A szerzett szakmám villamosenergia-ipari technikus. Főiskolára is jártam, de végül nem fejeztem be. Viszont informatikusként dolgozom a kezdetektől, lassan már 20 éve. (Meg kb. 9 éves korom óta ütöm a billentyűzetet.) Tehát a tanult szakmámnak nem sok köze van a végzett munkámhoz, lehetne sima gimnáziumi érettségim, vagy akár 8 általánosom is, az informatikus szakma kellően szerteágazó, és kellően nagy a munkaerőhiány ahhoz, hogy ne a papír szerinti végzettséget, hanem a tényleges tudást, alkalmasságot nézzék.
2018. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

# 1


De azért mégis csak van valami felsőbb végzettséged,nekem csak két szakmám van,érettségim nincs én is értek a számítógép dologhoz magam tanulgattam,nem is lenne rossz ezt csinálni csak nincs róla papírom meg önbizalmam is nuku.

2018. szept. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!