Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vadászatra, boncoláshoz...

Vadászatra, boncoláshoz (esetleg disznóvágáskor daraboláshoz) milyen kés való? Vadásztőr megfelelhet?

Figyelt kérdés

Párom karácsonyi ajándékának egy vadásztőrre, vagy hasonló vágóeszközre gondoltam. Mivel én nem vagyok otthon a témában, kérném a segítségeteket.

Késes ismerős csinálná, csak jó lenne képben lenni, mégis mit szeretnék. Illetve érdekelne, milyen kicsi, de fontos dolgok vannak, amire érdemes odafigyelni, esetleg többet rákölteni. Gondolok itt pl penge alakjára...Az elsődleged funkciója az állat feldarabolása lenne.

Emellett mit gondoltok, dám lapátból készülhet a markolat? Vagy az egy esésnél könnyen törik/ Nem megmumkálható?



2018. szept. 26. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, de én nem csináltatnám meg anélkül, hogy megbeszéljem vele. Ha nem olyan lesz, ami neki kézre áll, akkor nem fogja használni, kidobott pénz. Ha viszont tényleg az ő igényeihez készül, az élete végéig használni fogja és nagyon hálás lesz neked érte.

Nem értesz hozzá, hidd el, igy nem éri meg. Ez nem olyan, mint a nőknél, hogy de szép szine van, akkor biztos jó kocsi...

2018. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezen gondolkoztam. Valószínűleg meg kell fogja, mikor készül, hogy biztos legyen. Sajnálom, hogy nem meglepi lesz, de így a biztos
2018. szept. 26. 11:36
 3/3 anonim válasza:
Ka-bar USMC, Ka-bar bkr9, Ontario rat3, és még sorolhatnám.
2018. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!