Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek az unokatesómnak?

Hogyan segítsek az unokatesómnak?

Figyelt kérdés
Én és az unokatesóm egy középsuliba járunk. Ő nagyon aszociális, csendes fajta. Én mindig egyedül látom és ha odamegyek megkérdezem miért nem barátkozik ő azt mondja: Őt nem érdekli a barátkozás és a barátság. Ez nekem nagyon durva. Mindig hívom velem és a haverokkal, hogy jöjjön, de ő nem akar sosem. Szerintem nem normális a folyton egyedüllét és a zárkózottság. Tanácsok?

2018. szept. 26. 14:15
 1/2 anonim válasza:

Valószínűleg depressziós. Most durva lesz amit mondok, de sajnos akinek van valami élettapasztalata az tudja: Az ilyen típusú emberekkel 2 dolgot tudsz tenni.

1. Nem akarod megváltoztatni, elfogadod olyannak amilyen, ha nem akar menni hát nem hívod sehova.

2. Elvágod vele a kapcsolatot, mert lehúz, vagy a későbbiekben le fog húzni, mert nem egészen egészséges lelkileg. Mivel az unokatesód, így sokat nem tehetsz, csak nem keresed a társaságát. Aki nem akarja, azt nem tudod megmenteni....

Egyébként középsulis kapcsolataid nagy része átalakul vagy megszakad későbbiekben, csak ha nem valami nagyon nagy barátságról van szó.

2018. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jól mondja az előttem lévő...

DE,lehet,hogy az is baja lenne,hogy ha nem hívnátok sehova,nekem is volt egy ilyen időszakom,még Általánosban,3.ban,szó szerint szartam mindenre és mindenkire,hiába hívtak bárhova,nem mentem.Aztán az egyik osztálytársam addig volt ott velem mindig és követett mindenhova,hogy ma már úgymond "mindenkivel" jóban vagyok és eltudok velük beszélgetni.


Remélem tudtam segíteni :)

2018. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!