Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm anyukája...

A legjobb barátnőm anyukája utál engem, szerintetek mit tegyek? (18 lassan 19 évesek leszünk)

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta, kislány korunk óta barátnők vagyunk, anyukáink is nagyon jó kapcsolatot ápoltak/ápolnak egymással. Nagyon szeretett a barátnőm anyukája, aztán kollégiumban közénk álltak, kavartak a hátunkmögött a szobatársaink, így kicsit összevesztünk, amiért a barátnőm kiköltözött, és evégett az anyukája azóta utál szerintem. Hozzá teszem ennek 4éve már. Nagyon bánom, mert tényleg jó kapcsolatot ápoltam az anyukájával. Már már lányaként szeretett.. Mit tegyek hogy ez javuljon? Valaki?

2018. okt. 1. 19:15
 1/1 anonim válasza:
Tudom hogy zavar, de ne nagyon érdekeljen. Próbálj meg vele kedvesen beszélni és akkor látja hogy nem vagy rossz ember. Nekem ez saját tapasztalat.
2018. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!