Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok szex közben...

Képtelen vagyok szex közben "kikapcsolni", így nem tudok elélvezni és mostanság nemi vágyat sem érzek. Mi segíthet?! Mit tegyek?! A partnerem tökéletes és szerelmes is vagyok, ezért sem értem ezt.

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
60 felett ez normális.
2018. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

28vagyok. És életem folyamán kb 10x volt szex közben orgazmusom. Összesen kb 10x a 28 év alatt. Soha nem szerettem szexelni, mert nem

"ad" annyit.

2018. okt. 3. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valami nem stimmel. Nálam fordítva van, talán 10 olyan volt, hogy a párom nem ment el. 30 év alatt. Pedig csak 15centi. Biztos jó partnered van?
2018. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A partneremmel nincs gond. Bárkivel voltam eddig, mindig így volt. Pedig én szerelem nélkül nem szexelek. Velem van baj, csak nem tudom, h mi az oka és, hogyan lehetne orvosolni.
2018. okt. 3. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
szexuálpszichológus. Hátha.
2018. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"kb 10x volt szex közben orgazmusom"

És maszturbálás közben megy?

2018. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Magamnak meg tudom oldani. És kézzel egyébként is élvezetesebb. A szex maga nem is vonz. A "kézimunka" jobb.
2018. okt. 8. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!