Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha rendeltem...

Mitcsináljak ha rendeltem ruhát és nem érkezett vissza igazoló email?

Figyelt kérdés
Pár napja rendeltem 2 ruhát a venusfashionról. Az volt kiirva 3 nap a szállítás. Megadtam jol az email cimem es minden más elérhetőségem! Nemjött meg a csomag több nap után sem. És email sem jött se hivás se sms. Megrendeltem ismét ugyan azt a 2 terméket ugyan azokkal az adatokkal azt hogy a megrendelés állapota feldolgozásra vár. Éshogy kiküldenek egyböl vissza igazolo emailt. Gondolom az az a feldolgozás dolog. Perceken belül kene érkeznie de úgy ahogy a múltkor most sem érkezett semmi email. Mitcsináljak? Akkor érvénytelen a rendelés?!

2018. okt. 5. 16:28
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:
Fel kellett volna hívni őket, mert ha megrendelted még egyszer akkor az lehet két rendelés is. Hívd fel őket.
2018. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!