Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyát?

Hogy vegyem rá anyát?

Figyelt kérdés

Hogy megengedj, hogy elolvassam a Szürke ötven árnyalatát?

16 éves vagyok ő olvasta. Nekem meg nem akarja megengedni, mert szerinte nem nekem való.



2018. okt. 6. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem neked való. Én alapból nem

olvasnám. S egy 16 évesnek meg főleg nem adnám. Ha már valami szexuálisat akarna olvasni, akkor más "értelmesebb" művet javasolnék neki. Amiből esetleg tanulhat is vmit a szexualításról.


Ha meg nagyon el akarod olvasni, akkor ne anyukád példányát. Egyszerűen vegyél egyett magadnak vagy ha barátnőid közül vkinek megvan, kérd el. Titokban pedig elolvasod!


22L

2018. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ineg, de ha titokba olvasom megtalálhatja nálam a könyvet.

Amúgy Januárba leszek 17

2018. okt. 6. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan. Szokott nálad pakolni? Belenézni a táskádba? Vagy miért találná meg. Egyébként mi izgat annyira abban a könyvben? Bocsi, de számomra annyira, de annyira nem érthető. Elmagyarázod nekem?


Ha olvasta se úgy gondolja nem neked való szerintem nem sok mindennel lehet meggyőzni. Lehet fél, hogy ez elrontaná a szexualításról kialakított képed.

2018. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem ajánlom, még kortól függetlenül is, mert katasztrofálisan rossz "könyv", de ha annyira el akarod olvasni, olvasd telefonon! Töltsd le pdf-ben, a telódat csak nem kutatja át anyád.
2018. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, de nem szeretem a pdf-et rontja a szemet meg túl kicsi.

Én a könyvet szeretem, amit a kezembe foghatok.

2018. okt. 6. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Vmi megoldás csak van, ha már annyira elakarod olvasni. Bár tényleg nem értem miért.

Esetleg veszel egyet, bekötöd vmi papírba, s berakod a táskádba a sulis dolgok mellé. Buszon, vonaton vagy gyalog oda meg hazafelé meg olvasod. Ez nem lenne megoldás?

De tényleg miért akarod elolvasni?!

2018. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert érdekel a könyv.
2018. okt. 6. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt értem, hogy érdekel! De mi keltette fel a figyelmed a könyvvel kapcsolatban?

Anyukádat nem hiszem, hogy meg lehetne győzni. Ha megveszed felsz, hogy megtalálja.(bar tuti meglehetne oldani). Pdfben fáj a szemed, amúgy nekem is. Akkor?

Nem hinném, hogy ha a könyv elolvasásának puszta ténye ennyi bonyodalmat okoz, kkor el kellen olvasnod egy ilyen témájú könyvet.

2018. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is csak a PDF változatot tudnám elküldeni mind a három kötetet.
2018. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak annál sokkal jobb könyvek is, amik hasonló témájúak. Inkább olvasd el azokat.
2018. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!