Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felismeri ezt a fanfict...

Valaki felismeri ezt a fanfictiont?

Figyelt kérdés
Szóval egy Harry Potter fanficről van szó amit még régebben olvastam,de most nem találom. Arra emlékszem, hogy Drarry volt és vmi olyasmi, hogy Harry és Draco kap egy lehetőséget hogy egy lakosztályban lakjanak. Azt hiszem Piton végrendelete alapján. A háború után törént.

2018. okt. 13. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Szerinem rátapintottál a lényegre. Ha jól emlékszem Piton végrendelete a címe...

de abban viszont biztos vagyok, hogy ao3-on olvastam, így ott keresgélj. Mivel ott nincs olyan töménytelensok Drarry, hamar rá fogsz akadni

Remélem, segítettem :)

2018. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez csodásan hangzik. :)

Esetleg egy jó Dummby (Dumbledore és Dobby) fanfictiont tudnátok mondani? Szerintem ők is összillenek. ❤️❤️❤️

2018. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első nagyon köszönöm tényleg azaz Piton lakosztálya címmel :) . Sajnos Dummy fanficről nem hallottam
2018. okt. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!