Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell gokartozni?

Hogy kell gokartozni?

Figyelt kérdés
Még a nyáron voltam legelsőnek de nagyon izgultam és hát elég rosszul sült el most megint szeretnék menni és hogy kell?mert még csak 1 voltam és tudnátok segíteni? Ja és aki negatív kommentet ír úgy is tiltom felesleges erre pocsékolni az idejét
2018. okt. 14. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a kérdést sem igazán értem....


Úgy amúgy, hogy beleül az ember a gokartba és megy vele... lehetőleg megfelelő íveken jól érezve mikor kell fékezni és gázt adni (bár viszonylag kevés gokart pálya van megfelelő gokarttal, ami nem tötymörög olyan pályán, ahol kb fékezni se kell, hanem tényleg technikás, meg a gokart is megy...)

2018. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen de én nagyon hulladék gokart pályán voltam folyton rezgett konkrétan szar volt ha tudtam volna oda se megyek!
2018. okt. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!