Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a fenét akar tőlem a MÁV...

Mi a fenét akar tőlem a MÁV Vonatinfó alkalmazása?

Figyelt kérdés
Először regisztráltam, akarom venni a jegyet, erre kérdi a születési dátumomat. Ez még oké, de aztán kiderül, hogy csak 26-65 év közötti lehetőségek vannak. Továbbá azt is írja, hogy: "Ha nem találja a naptárban a születési dátumát, kérjük ellenőrizze az Utasok oldalon megadott korosztályt!". Milyen Utas oldal ember? Már annyit kerestem, hogy megőszűltem. Most vagy én vagyok túl hülye ehhez a modern techhez vagy ez az alkalmazás egy nagy darab... az.

2018. okt. 15. 06:25
 1/2 anonim válasza:
82%

Nekem tökéletesen üzemel ...

Látod te is bele őszülsz és sokan nem is gondolják hogy a pénztárban is a gépen igy kell állitani ,,,,,


Gondolom az ÁSZF et elovastad és tudod miért kell a szül dátum...átruházni nem lehet

nem csak 26-65 között lehet választani......utastipus beállitás

Az alkalmazással semmi probélam nincs ...


Ugyan akkor javaslom inkább ne is használd...

A jegy csak adott napon 24 oráig érvényes

utazást max 10 percel korábban lehet megkezdeni mint ami vonatot választottad

Pénztár utaspanasszal nem foglalkozik..

illetve a ha pót és helyjegy köteles vonatra váltottál jegyet és másik vonat miatt lekésed így jártál...


ezeket gondolom el sem olvastad...

2018. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a teljesen irreleváns választ, de engem egyáltalán nem ez érdekelt.
2018. okt. 16. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!