Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések vannak az osztályotok...

Animések vannak az osztályotokban animét néző vagy akar otaku emberek?

Figyelt kérdés
Én eddig 3 osztályban voltam ( 2 általános és egy közép amiben most vagyok) és egyetlen egy ember sem nez animeket vagyis nem tudatta velem pedig eléggé feltűnő ( kituzok és póló
2018. aug. 30. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, és én sem tudattam vele, hogy szeretek animét nézni. Túl félénk vagyok, és egyébként is jobb titokban tartani, mivel a kör, amit élvezek nézni túl szűk, nem biztos, hogy egyezne az ízlésünk. Kellemetlen hallgatni: „ezt sem láttad? Ezt sem? Ne már, ezt mindenki ismeri.” Szóval animés, és animés között is van különbség. Egyetlen kitűzőm, és pólóm sincsen. ^^ (Egyébként az otaku negatív szó eredetileg.)

Mivel az animések legtöbbje az interneten nézi a sorozatokat, találnak is ott szimpatikus embereket, akár a videó kommentjei között, vagy animeaddictson... Ha szeretnél valakivel beszélgetni róluk, arrafelé biztosan barátságosan fogadnak.

2018. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 5-en vagyunk akik rendszeresen néznek animét és van még 3-4 aki megnézett már párat vagy néha néz. Rohadt szerencsés vagyok mert mindenki mindenkivel nagy span :D
2018. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hali köszi a válaszokat tudom hogy az otaku negatív szó ( Japánban nem nálunk itt szerintem nem csúfolódásként használják de mindegy bár én meg senki szájából nem hallottam elhangzani ) én is felénk vagyok így gólya napon is csak 3 szót mondtam ( köszönöm jónapot viszlát) én is réteg animet nézek mondhatni ( fiú létemre shojo és josei főleg tudom hogy ezek Japánban korhatár besorolások de ahogy látom műfajként van használva minden oldalon) a netes ismerkedést meg nagyon nem bírom valahogy nem érzem “igazi” beszélgetésnek irl is szinte csak animerol tudok beszélgetni ( bár úgy nehéz hogy nincsenek barátaim se haverjaim) 2. Válaszoló te pedig tényleg nagyon szerencsés lehetsz picit irigyelnek de hat mindegy mégegyszer köszönöm a valszokat! További szép napot
2018. aug. 31. 15:29
 4/8 anonim válasza:

Nekem eredetileg nem volt olyan osztálytársam aki szertte/ismerte az animéket de gondoltam egyet és lesz ami lesz pár barátnőmmel elkeztük megnézni a Tonari no Kaibutsu-kun-t és az óta egyre jobban szeretik az osztályban/évfolyamán az animéket 🙂

25-en vagyunk az osztályban és velem együtt már 9 animét van (3 fiú és 5 lány(rajtam kívül))

2018. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
*animés
2018. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tonari no kaibutsu-Kunt én is láttam szeretem és 9 animes az már nagyin jó lehet lehet bizonyos “csatákat” végrehajtani
2018. szept. 2. 08:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy mentem gimibe, hogy még semmit nem tudtam az animékről, híresebb filmekről. Lett egy nagyon jó barátnőm, ő beszélt rá a filmekre. Utána a neten megismertem vkit, ő ajánlotta az animéket, amikre rá is kaptam és ezt tovább adtam a barátnőmnek. Sokat beszélgettünk kettesben az animékròl, amivel magunkhoz is vonzottunk egy másik osztálytársat, aii már régóta néz animéket. Ő pedig ismert alsóbb évfolyamokból pár lányt, akik szintén szeretik.

Most egyetemre járok és a szaktársaim közül vagy 5-en is szoktak animézni.

Emellett még jártam ilyen "összejövős" rajzórákra, ahol sok srác is volt. Esetleg járj el te is hasonló helyekre. Bár az is egy jó megoldás, ha egy kicsit megnyilsz az osztálytársaid felé. Mindenki máshogy kezdi.

2018. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudok más emberek felé megnyílni vagy csak ceppekben elszórva (nem szeretek magamról beszélni)
2018. szept. 5. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!