Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre lehet lovagkeresztet kapni?

Merre lehet lovagkeresztet kapni?

Figyelt kérdés
német lovagkereszt-et (vaskereszt) szeretnék venni, medál formájában érdekelne szóval kitűzőnek meg ilyen divat utánzatoknak számomra nincs értelme, ha budapest környékén tud vki boltot ahol lehet ilyet kapni (akár színjátszó segédeszközök között is lehet, nemtudom) vagy rendelni, akkor irjátok le légyszives. Gondolom érthető volt a kérés/kérdés, a normális válaszokat pedig köszönöm.
2010. jún. 24. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
lehet kicsit furcsán jött ki a kérdés, de utólag leírom, hogy tudom, nem náci jelkép a vaskereszt, és nemis az igazi kell amit kitüntetésként adnak, csak valami olcsó de élethű másolat, remélem nem értettétek félre.
2010. jún. 24. 15:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Lovagkereszt és a Vaskereszt nem ugyanaz.

A vaskereszt volt a III. Birodalom egyik kitüntetése.

Vaterán meg ilyen oldalakon nézz körül, hátha találsz. Én nekem sajnos csak valódi van, amitől az életbe nem válnék meg.

2010. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!