Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom egy Librin rendelt...

Hogy tudom egy Librin rendelt könyv árát visszakapni?

Figyelt kérdés
3 hete sincs nálam, nincs baja.

2018. okt. 23. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Minek akarod visszaadni ha nincs baja?

Egyébként azt már sehogy, olvastam, hogy ha nem vagy elégedett a könyv tartalmával, de sértetlen állapotban van, akkor 1 vagy 2 héten belül (már nem emlékszem pontosan) visszaadhatod.

De ha már 3 hete nálad van, akkor az már felejtős.

2018. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem könyvtár more
2018. okt. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az átvételtől számított 14 naptári napon belül indoklás nélkül el lehet állni a vásáástól.

A termék csak a megismeréshez szükséges mértékben lehet használt. Pl. egy bakancsot a lakásban felpróbálhatsz, de egy próbstúra már rendes használatnak számít.

Egy könyvön igazán nincs mit kipróbálni.

Ha kifogástalan állapotban van, nemérződik rajta használat, akkor két heted lett volna arra, hogy jelezd, meggondoltad magad.

A Libri eljárását nem ismerem, de szinte biztos, hogy a szállítási költséget nem nyelik le.

2018. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Röviden: sehogy.

Add el a könyvet.

2018. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Armstrong01 válasza:
A vásárlás napján vissza viheted viszont akkor veszik vissza. (Párom üzeni, libris dolgozó)
2018. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok Libris dolgozó, de a törvényt kötelezően ismernem kell, a munkám miatt.

Az interneten rendelt termékeket az átvételtől számított 14 napon belül indoklás nélkül vissza lehet vinni, küldeni.

A feltételeket már írtam.

A Libri nem áll a törvények felett.

2018. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!