Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmenjek vele randizni, annak...

Elmenjek vele randizni, annak ellenére, hogy el van jegyezve?

Figyelt kérdés

26 éves pasi vagyok,van a munkahelyemen egy új kolléganő(25) éves.


Ő hívott el engem,hogy a városban sétáljunk beszélgessünk együtt egyett.


Boldogan mondtam neki igent,mert még nem tudtam róla semmit csak annyit,hogy gyönyörű.


Utána mikor elmeséltem a munkahelyemen a legjobb barátomnak,hogy milyen szerencsés vagyok,tudatta velem,hogy a lány el van jegyezve.Facebookon rákerestem és tényleg.


Szóval szerintetek mit kellene tennem?



2018. okt. 29. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem randira hívott, legalábbis a kérdésből ez jön le. Nem szerencsés nyomulni, ha félreértetted ezt.
2018. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemakaroknevetmegadn válasza:
szerintem mond meg a nőnek hogy ez így nem helyes. Hidd el nem ő egyedül lesz az életedbe
2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal a csajjal akivel 3szor 1,5 percet legalább dumálsz azzal meg jártok ? Komoly csóka lehetsz . Ez a tipikus beleélés a semmibe .
2018. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ez valószínű nem randi, ilyet én is szoktam mondani lányoknak, akkor is, amikor barátnőm volt.

Semmi nincs benne, sétálni, dumálgatni, beülni valahova, ez nem "randi".

De ha mégis, addig ne menj bele komolyan, amig van barátja, undorító dolog.

2018. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én férjezett kolléganőkkel több éven át jártam moziba, sétálni, teázni.

A férjek is tudtak róla, s olyan szerencsés párok voltak, hogy megbíztak egymásban, s semmi feszültség nem alakult ki.

Az egyiket különösen mekedveltem, de tudtam, esélytelen.

Vele visszafogtam ez után a programokat, hogy ne hozzam kínos helyzetben.

Agy okos társ tudja, hogy az ilyen dolgokra szükség van, s nem féltékenykedik.

No meg aki menni akar, az úgyis megy.

Én nem mondom, hogy helytelen lenne az, ha udvarolni próbálsz.

Teljesen normális az, hogy a "hímek megverekszenek a tehénért".

Egyedül arra vigyázz, hogy a nő nem játékszer! Ha elhódítod, tartsd is meg! Az nem lenne tisztességes, ha szakít miattad, te meg pár hét után eldobod.

Ja, van még egy fontos dolog, ha tényleg tetszik, és így is udvarklnál: Milyen lesz a munkahelyi viszony elutasítás esetén?

2018. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez randi volt,sétáltunk beszélgettünk,céges munkahelyi dolgokról,sokat nevettünk közben.


Elmesélte(én nem is emlékeztem rá),hogy régebben gyakran bejártam egy boltba vásárolni, ahol ő akkoriban pénztáros volt.Mondta,hogy már akkoriban felfigyelt rám.


Majd csókolóztunk a padoknál.


Azt hiszem a csókot ő kezdeményezte,ültünk egymás mellett és én ilyen szakadt farmert hordok a térdemnél,elkezdte simogatni az ujjaival a térdem ,mire én megfogtam kezét és valahogy elcsattant a csók.


Csók közben pedig gyakran fogdosott öv alatt( a kukimat nadrágon keresztül).


Szóval a fene se tudja mi lesz ezután.

2018. okt. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!