Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire használjam a noteszem?

Mire használjam a noteszem?

Figyelt kérdés
Tudom, ez furán hangzik, de van egy csíkos noteszem amit ma kaptam és nem tudom mire hadználjam. Van naplóm, naptáram és bullet journalom. Valakinek tipp? Ha tudzok többet is írhattok

2018. okt. 29. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy olyan mondás:

"Akinek nincs esze, annak legyen notesze!"

Teljesen igaz, s bár nekem meg van a magamhoz való eszem, de a biztonság kedvvért fel szoktam írni dolgokat. :)


Nekem azért is hasznos, mert írhatok bevásárló listát, vagy azt, hogy mire költöttem, hogy nem maradt semmi pénz. :) (Önellenőrzés)

Bár kiváltképp azért hasznos számomra, mert hobbi íróként, ha van egy novellához ihletem, akkor le tudom jegyezni. A notesz sok mindenre jó, és csak a gazdájától függ a felhasználása. :)

2018. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nota bene: feljegyzésekhez.
2018. okt. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!