Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Késik 6 napja kicsit fáj a...

Késik 6 napja kicsit fáj a mellem. Már tobb mint egy eve probalkozunk a babaval szerintetek? .

Figyelt kérdés
Csinaltam egy tesztet 2 napja lehetseges hogy nem 100%os a teszt? Nem kell elkeseredjek ugye? Szerintetek mikor kellene masikat csinaljak? Nektek melyik valt be tesztbol ami 100% pontossaggal meg is mondja? Elore is koszonom a valaszokat
2018. okt. 31. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha reggeli első vizeletből volt, akkor már ki kellett volna mutatnia. Esetleg tesztelj egyet holnap, ha nem jön meg. Lehet hormonprobléma, stressz is a háttérben..
2018. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle teszt vált be,de jó a predictor, vagy a gabriel is.
2018. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha még a TERHESSÉG kategóriát se találod, akkor semmit.

Egyáltalán a párod jó helyre dugta?

2018. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik valaszolo!

Hat igazabol nem tudom gondolkoztam rajta melyik lenne a hatekonyabb elol vagy hatul, de nem tudtam eldonteni, lehet ez a problema? Te teljesen hulyenek nezed az ember? Ez nem az az oldal ahol poenbol irnak az emberek kerdeseket illetve valaszokat.

Az elso ket valaszolonak pedig koszonom a segitseget! Probalkozni fogok hiszen a remeny hal meg utoljara szep napot nektek! :)

2018. nov. 1. 09:27
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, ha normális választ vársz, akkor az a minimum, hogy megkeresed a megfelelő kategóriát, és ott teszed fel a kérdésed.

Amúgy az oldal is ezt kéri tőled.

Ez pedig olyan kérdés, amire kb. 60 alkalommal már válaszoltak.

A másik, amit az oldal kér, hogy mielőtt feldobsz egy kérdést, írd be a keresőbe.

2018. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen az oktatast.Nem kotelezo ra valaszolni erre azt tudom mondani.Nem tetszik nem valaszolsz ez az en velemenyem a gyerekes viselkedesedrol!
2018. nov. 1. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja.

Te nem vagy gyerekes. Értem.

Na, akkor legközelebb szülni menjél a fodrászhoz vagy a fogászhoz.

2018. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam mar rajta koszi.👌🏻
2018. nov. 1. 18:01
 9/10 anonim válasza:
Szia, mi újság??
2018. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja, amúgy azért gondoltam pont őket, mert a fodrásznak van ollója, el tudja vágni a köldökzsinórt - a fogásznak meg van nagyon kényelmes széke, még ha nem is szülőszék.

A gyerek meg jó esetben magától is megszületik :-)

Ezzel együtt azért mégis jobb lenne, ha orvoshoz mennél.


Kár, hogy még mindig nincs a helyén a kérdésed, akkor biztos szakértő válaszokat is kapnál.

2018. nov. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!