Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan Tovább? Mit tehetek...

Quicken kérdése:

Hogyan Tovább? Mit tehetek ilyenkor az életemmel?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fura és ismerős a helyzet de ennek ellenére nagyon is valós.

Kezdem ott mikor még nem születtem meg már akkor elhagyott Apám, később még 1 éves lehettem mikor Anyám meghalt.

A mamámnak és nagybátyámnak köszönhetem hogy felnevelt és élek.

Igazából ugy neveltek fel ahogy tudtak nem voltam valami nagy kedvenc a családban.

A mamám már 67 éves volt mikor magához vett.

Nehezen tanultam mivel nem igazán tudtak ugy foglalkozni velem és így le is maradtam a többiektől.

A suliba se voltam ugy mond minta gyerek.

sokan kiközösítettek és nem oda illőnek találtak.

Mikor kijártam az iskolát és sikerült egy szakmát is szereznem nem sokra rá meghalt a mamám.

akkor ugy 19 éves voltam és dolgoztam egy gyárba.

pár év mulva nagybátyám is meghalt akkor 25 éves voltam.

Semmim nincs.

Csak tengek lengek az életben.

Nem tudom mit tegyek.

Néha arra gondolok ... Miért neveltek fel? kinek? hova?

sehová sem tartozom.

Úgy érzem az emberek csak bántani tudnak , itélkezni, szorongatni a másikat.

hiába bízom meg a másikban eddig mindig csalódtam.

Van még rajtam kívül ilyen ember és ha igen mit kezdett ezzel a helyzettel?



2018. nov. 2. 19:06
 1/4 anonim válasza:

Keress valami hobbit, vagy valamit amit szeretsz csinálni. Semmikép se legyél olyan emberekkel, akikben csalódtál egyszer, megbántottak, vagy olyanokkal akik nem támogatnak. Próbáld meg magad körülvenni olyan dolgokkal, személyekkel amikhez/akikhez kötődik egy jó emlék. Kezdj el olvasni.

Ha megvan a hobbi, akkor keress valamilyen szakkört (vagy valami olyasmit), ahol olyanokkal találkozol akik szintén szeretik azt csinálni. Így az ottani emberek és közted lesz már 1 közös dolog.

Ha olyan helyen élsz, akkor vegyél egy kutyát, vagy macskát, növényeket, amiket gondozni kell.

Vagy mint a Napsütötte Toszkánában, menj el egy társas utazásra és hátha kisül belőle valami jó.

2018. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs semmi amibe beleakarnék fogni ..

Vállalkozást sem tudok inditani ..

miért működik így a világ....

Rokon sogór koma jóbarát....

és ha nincs akkor véged....

nekem végem ennyi

2018. nov. 4. 08:50
 3/4 anonim válasza:
Nekem meghallt anyum még 4 éves koromban, apám nem foglalkozott velem beadott egy otthonba.. nem volt könnyű életem folyton cikiztek a suliban, és a többi gyerek is az otthonban.De voltak és vannak barátaim akik mindig ott voltak. Nem azzal van a baj,hogy nincs senkid, haneem a felfogásoddal... Ne haraudj nem akarlak megbántani de annyi minden van az életben aminek örülni lehet. Nem lehet korlát az, hogy egyedül vagy. Szerezz barátokat ne légy naiv és állj ki magadért mert senki más nem fog. MIért nem keresel esetleg egy Párt magadnak és alapitassz családot. Én nekem is van egy férjem akit imádok és a családjaa az én családom is. Rengeteg ember van aki rosszabb helyzetben van mint te vagy én, szóval ne csüggedj és próbáld egy kicsit pozitivabban látni az életet...Ne légy szomorú
2018. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha tényleg annyi a vigasz erre a helyzetre hogy:"van ennél rosszabb is" akkor már tudom a választ köszönöm.
2020. márc. 14. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!