Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazi "vak randi" van?

Igazi "vak randi" van?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy van e igazi vak randi. ahol nem tudjuk hogy néz ki a másik és igazából nem is tudunk róla semmit(nincs az hogy előtte hónapokat irkálunk anonim). régen olvastam egy helyről. érzékek étterme volta a neve lefordítva. az volt a lényege hogy korom sötétbe ültettek le embereket az asztalhoz ismerkedni, nagyon izgalmas és kreatív gondolat.... én nem feltétlen ilyet keresek bár kipróbálnám szívesen. a kérdés lényege az lenne hogy vannak e az internet vagy egyéb dolgok által olyan lehetőségek ahol szó szerint teljesen ismeretlen emberrel randizzunk(nem tudom hogyan néz ki és nem olvasok 5 oldalt h mit szeret és mit csinál) szóval teljes mértékben meglepetés az egész randi

2018. nov. 3. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Villámrandi a neve. Az USA-ban régi múltra nyúlik vissza.


Egy nagy teremben rendezik meg, ahol egy csomó asztal van. A hölgyek leülnek és a férfiak velük szemben.

Kapnak kb. 5-10 percet, megszólal egy csengő és mindenki egy asztallal odébb ül.

Ha az 5-10 perc alatt szimpatikusak voltatok egymás számára, akkor telefonszámot cserélhettek(adtok egymásnak egy kártyát(név-telefonszám).


Kb. ennyi és utána jöhet a randi.


Úgy random emberekkel teljesen ismeretlenül, egyedül meg hülyeség találkozni.

Nem tudod, hogy milyen elvetemült őrülttel sodor össze az élet.


Pont az a jó az előzetes beszélgetésben(neten, telefonon), hogy a legtöbb emberről el lehet dönteni, hogy valójában milyen is.

2018. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!