Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az igazi ferfi a "telt"noke...

Ha az igazi ferfi a "telt"noket szereti, akkor az igazi no meg a kover ferfiakat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 07:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%

Nem. :D (Csak kevés részük.) De most hogy jutottál el idáig? A kövér férfi nem ugyanaz, mint egy telt nő. A kövér lányokat sem szeretik (most a belső értékeit ne vegyük figyelembe). A telt nőt általában azért mondják szexinek, mert jók az idomai (főképp mell, fenék). Meg láttál te már vékony csajt? Mármint a sovány típusát. Semmi formájuk sincsen! Mint egy beteg madár. A férfiak többsége nem ezt szereti. Láttad már az ősember Vénusz szobrát?


És most semelyik részről ne legyen sértődés, nyilván az átlag ember a külsőt a belsővel együtt nézi.

2016. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
#1 szerintem a vekonyabb nok szexibbek mint a koverek! Volt reszem tulsulyos telt novel es formas vekonnyal is dolgom utobbi leirhatatlanul vonzobb ferfi szemnel! A telt a kover szinonim kifejezese szamomra!
2016. júl. 26. 08:21
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan telt lány, akin arányosan van eloszlatva a kis felesleg, de van aki szétfolyik, mert tényleg kövér. A kettő között nagy különbség van. A telt lányokon kisebb felesleg van... A vékony lányok is lehetnek formásak, de lehetnek deszkák, és az sem vonzó. Szerintem sok múlik a kisugárzáson is. Női szemmel én is inkább a férfiaknál azt nézem. Legyen izmos, átlagos, mackósabb... :)

21/L

2016. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem ugyanarról beszélünk. A teltkarcsú nem egyenlő a kövérrel, már megbocsáss. És nyilván a vékonyságnak is vannak szintjei, nem minden embernek ugyanazt jelenti.
2016. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják a telt nőket szexinek,mert régen a termékenység szimbóluma volt. A kis zsirpárnák derék tájban a pici védelmt szolgálják. A nőiesség régen ebben ki is merült. Viszont a férfira ugyanabban az időben azért nézzek fel a nők,mert erős volt,tekintélyt parancsoló termete volt. Nem dagadt,hanem harcos testalkatú. Ezek ilyen alap,belénk kódolt vonások. Persze ettől ma már sokunknak más az elképzelése,de a többségnél biztos hogy visszaköszönnek az előbb leírt ideálok.
2016. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%
ez hülyeség, csak az 'szereti' a 'telt' nőket, akinek nem jut más. ugyanígy van a kövér férfiakkal is.
2016. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Kinek mi tetszik.
2016. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#6 jo a meglatasod szerintem! ;) ezt igy gondolom en is!
2016. júl. 26. 11:45
 9/35 A kérdező kommentje:
#3 akkor most milyen legyen a ferfi? Izmos? Atlagosan vekony? Vagy "mackos" azaz kover? A masik ha "aranyosan" oszlik el a zsirfelesleg az akkor is felesleg es rontja az osszkepet a holgyeken a folos testzsir! ;)
2016. júl. 26. 11:48
 10/35 A kérdező kommentje:
#4 "a teltkarcsu nem egyenlo a koverrel" irod ezt! No de nem a normal gestzsirszazalekuakra hasznaljuk a "teltkarcsu" szot tehat az bizony tulsulyt jelent! A mersekelt koverseg is koverseg es a beteges elhizas eloszobaja! Szerintem.
2016. júl. 26. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!