Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az embert általába ennyire...

Az embert általába ennyire megviseli, az ha kilép a komfortzónájából?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,eddig egy nyugodtabb ember voltam,de mostanába gyakrabban elmegyek osztálytársakkal bulizni meg stb és amióta elhagytam a komfortzónám azóta olyan kellemetlenül érzem magam,rossz a közérzetem is,elszomorodok mivel rájövök hogy mi minden jóból maradtam eddig ki,már volt olyan aki azt mondta rám hogy antiszociális vagyok,nem tudom,valaki tudna valami tanácsot adni,hogy érezzem is jól magam ha már elhagytam a megszokott mindennapjaim?
2018. nov. 4. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A túlféltett gyerekeket, akikből a szülők kiölték a világ explorálása iránti vágyat, nos, azoknak lehet extrém diszkomfort érzetük, mint neked ebben a szituációban, kedves Kérdező. Ők ált. fülük-farkuk behúzva visszasunnyognak a régibe, az ismertbe.


Tudok-e hasznos tanácsot adni? Hm. Itt az ideje az önnevelésnek: amit a szüleidtől tanultál, azt nem lehet meg nem történtté tenni, de fölülírni igen. Kipróbálod?

2018. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,megpróbálom csak ez kicsit sok így nekem egyszerre,fárasztó de jó érzés.
2018. nov. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!