Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoktatok imádkozni...

Mit szoktatok imádkozni esténként illetve reggel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kell az Úr angyalát de még mit

2018. nov. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Amit akarsz, nincs kell. Köszönd meg a jó dolgokat, mi nyomaszt, min szeretnél változást/fejlődést stb.
2018. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, pedig vallásosnak tartom magam. Az lényegesebb szerintem, hogy az életed legyen egy "imádság", azaz becsületesen, istenfélően élj a világban.
2018. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagybotos ***** válasza:

Embertársam!

Én külön kezelem, hogy mit mond az Egyház valamelyik Papja, és, hogy Jézus hogyan állt hozzá. (Egyes, jó papoknál ez egybevág) Hosszú keserves "fejlődésen" mentem át. Az Istenről alkotott képem egyre tisztult. Most : állítom, hogy a Szent, a Szeretet forrása, nem kívánja meg /nincs rászorúlva/ az én imádságomra. Én szorulok Őreá, azért, hogy szeretni tudjak, hogy derűs , belső békém legyen... Ha kezdeményezed : állok a rendelkezéséredre. Helló!Andor <andorandras@gmail.com>

2018. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Mit szoktatok imádkozni esténként illetve reggel?"


Csak azt, ami szívből jön. Semmi mást!

Ne betanult verset kántálj Istennek, hanem tárd ki a szíved. Mondj el neki mindent őszintén és adj hálát mindenért!


Isten a szívedre kíváncsi, nem pedig arra, hogy hányszor ismételsz el egy betanult verset.

2018. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!