Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt a Harry Potterben a...

Ki volt a Harry Potterben a Roxfort igazgatóhelyettese és az igazgatója akkor amikor a Tekergők még a Roxfortban tanultak?

Figyelt kérdés
Ha sehol sincs megadva akkor írhattok kitalált neveket nekik. Válaszban tüntessétek fel kérlek,ha kitalált.

2018. nov. 5. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni.


James-ék '71-ben kezdték a sulit. McGalagony '56-ban kezdett tanítani a Roxfortban. Nem tartanám lehetetlennek, hogy a Tekergők idejében már ő töltötte be az igazgatóhelyettesi pozíciót, főleg, hogy Dumbledore addigra igazgatóként lépett elő.

2018. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dippet vagy Dumbledore volt az igazgató szerintem... de nem tudom :)
2018. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgató biztos, hogy Dumbledore volt, többször említik is. Az igazgatóhelyettest pontosan nem tudni, de lehetett McGalagony.
2018. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore volt az igazgató. Talán a 3. részben Lupin említi is, hogy mikor ők elkezdtek odajárni, Dumbledore is akkortájt vette át az igazgatói széket. Az igazgatóhelyettes pedig szerintem lehetett akár McGalagony is. Az 5. rész idején tanított 49. éve az iskolában, simán lehetett ő.
2021. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Piton emlékében McGalagony volt, aki beosztotta az elsősöket, tehát valószínűleg már akkor is ő.
2023. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!