Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Én egyáltalán...

Miért van ez? Én egyáltalán nem vagyok irigy és féltékeny a barátnőmre de ő miért kap meg azt amit akar én velem ellentétben!? Na szóval a történet: osztálytársak és barátnők vagyunk!

Figyelt kérdés

Én átmentem évvégén,ő pedig nem.megbukott!

Az anya veszekedett is vele!

Én már 1 hónapja is mondtam hogy rossz a telefonom, én nem kaptam telcsit, ő meg csak meglátott egyet a plázába és a szülei már megvették neki rögtön.

Az anyagi különbségekről csak annyit, hogy őks em állnak jobban!

ő 20éves én 18 de én többet dolgozok itthon, fözök stb, ő meg még a makarónit is az anyukájával tanulgatja!

De igy van ez a fiúkkal is, ő rá valahogy a fiúk is jobban buknak!

Pedig nem nagyképűségből de úgy biztos de sőt még jobban is nézek ki!

Engem ez nagyon bánt.


2010. jún. 25. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, ahogyan a szülők sem egyformák. Az ő szülei nem olyanok, mint a tieid, és te sem vagy olyan, mint ő. Most lehet, hogy jobban tapadnak rá a pasik meg megkap mindent, de szerinted ki viszi majd többre, az aki megbukik vagy aki a plázában telefont kap?
2010. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ő bukott meg és ő kapott telefont is!

Félre értetted vagy én nem értem amit írsz?!

2010. jún. 25. 16:18
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem csak félreírta.

amúgy szerintem ha olyan jó barátnők lennétek nem bántana ez téged. nekem is vannak barátnőim akik jobbak/szebbek nálam, több pasi tapad rájuk, de én örülök ha valami jó történik velük, és sosem gondolom hogy esetleg nem érdemelte volna meg.

2010. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16:18 jujj szivem itt bajok vannak
2010. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagyis nah félreírtam, az a megbukik és a plázában kap telefont vagy az, aki átmegy és tud főzni, vagyis talpraesettebb.
2010. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem neveznélek barátnőnek. Igaz én már egyetemre járok, de pl. 4 hónapig kuporgattam a pénzem új telefonra, mert az előző tönkrement, pedig a szüleimmel is csak telefonon tudok beszélni, még se volt egy rossz szavam sem (milyen jogon lett volna). Azt, hogy ő megbukott (gondolom nem először, ha 2 évvel idősebb nálad)elég nagy baj neki, hidd el.

A pasik meg a discoban sem a legszebb lányhoz mennek oda, hanem a kisugárzás számít :) (bizonyos keretek között természetesen :))

2010. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De ez természetes féltékenység. Nekem is van egy osztálytársam, aki sokkal hülyébb nálam, nem lehet vele beszélgetni, egy hisztis p_csa és annak ellenére, hogy tudom, rosszabb nálam, neki mégis mindent megvesznek, mindenhova elviszik. Nem állnak jobban, mint mi, mégis mindent megkap, amit csak szeretne. Én versenyeket nyerek, de még így sem kapok nagyon semmit. Ő Mallorcára megy nyaralni, én meg sehova, mert nem visznek el nyaralni. Bánt engem, de ez van, mások a szülei, mint az enyémek. Ettől függetlenül nem biztos, hogy olyan jó az neki, ha mindent megkap és mindent megengednek neki. Az egyszerű emberek (többség) nem szeretik az elkényeztetett társaikat.

17 L

2010. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ebben az az egyetlen jó hogy ő el lesz kényesztetve, te pedig nem! Ha lesz barátja akkor ő nyafka lesz, lehet hogy a férje fog főzni, S.T.B... Te pedig egy szorgalmas, kedves lány, akinek gyönyörű gyermeke fog születni!
2010. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztos hogy 18 éves vagy, nem pedig 14? Ne haragudj, de a stílusod és a fogalmazásod alapján (hogy az egyik kommentelő szavaival éljek) tényleg bajok lehetnek nálad...


Amúgy szerintem nem kéne kiakadni ezen a dolgon, nekem egyik "volt barátnőm" igazi kis ribi (ezért is csak "volt") és a szüleivel is mocskosul beszél, meg meg is bukott a suliban, mégis simán elmentem vele vásárolni ruhát mikor az anyja 30ezret nyomott a kezébe, nekem meg 16 éves korom óta meg kell keresnem suli mellett a papucsra valót is. És nem volt gond elmennem vele, volt kedvem hozzá, adogattam neki a ruhákat a próbafülkébe meg segítettem válogatni :D és nála ez kb minden hetes téma volt, hogy megpumpolta a szüleit pénzzel holott ő maga tényleg fertelmes viselkedéssel van a szülei felé és nem érdemelné meg. De hát nem vagyunk egyformák!

23L

2010. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy mi a bajuk egyes kommentelőknek a kérdésemmel!

És mi az hogy bajok vannak nállam?

Ja tanulok a suliba hogy átmenjek,ő meg mikor mondtam is neki hogy menjen haza tanulni vagy tanuljunk együtt, ő lerázott ment inkább a barátjához aki már a múlt!És mikor mondta a tanár hogy kész megbukott ő könyörgött!Hát igen!

2010. jún. 25. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!