Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Én egyáltalán...

Miért van ez? Én egyáltalán nem vagyok irigy és féltékeny a barátnőmre de ő miért kap meg azt amit akar én velem ellentétben!? Na szóval a történet: osztálytársak és barátnők vagyunk!

Figyelt kérdés

Én átmentem évvégén,ő pedig nem.megbukott!

Az anya veszekedett is vele!

Én már 1 hónapja is mondtam hogy rossz a telefonom, én nem kaptam telcsit, ő meg csak meglátott egyet a plázába és a szülei már megvették neki rögtön.

Az anyagi különbségekről csak annyit, hogy őks em állnak jobban!

ő 20éves én 18 de én többet dolgozok itthon, fözök stb, ő meg még a makarónit is az anyukájával tanulgatja!

De igy van ez a fiúkkal is, ő rá valahogy a fiúk is jobban buknak!

Pedig nem nagyképűségből de úgy biztos de sőt még jobban is nézek ki!

Engem ez nagyon bánt.


2010. jún. 25. 16:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Véletlen kiléptem!

Folytatom hogy hát igen, akkor velem vannak problémák!

Csak miközben én dolgozni akarok menni, ő meg sehova otthon ül a gép elött, és még a mosogépet is hülye beindítani hogy az édesanyja szavaival éljek!

2010. jún. 25. 17:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de ehhez úgymond nincs sok közöd. Mindenki annyit ad a gyerekének, amennyit akar és annyit tűr neki amennyit akar.
2010. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ha középsuliban azért tanulsz, hogy átmenj, nem pedig a jó átlagért, akkor te sem lehetsz egy nagy ész, bocsánat.
2010. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam magam nagy észnek!

De tanulok azért hogy ne egyest kapjak a dolgozatomért, és nem pedig szomorkodom ha megkapom a dogát hogy ez hop egyes, mert ezt ő igy csinálja!

Meglepődik hogy nem tanul és 1est kap!

Naszerintem pedig ez nem igazságos akkor sem!

Lehet nincs közöm, de ez akkor is igy van!

Hogy havonta az anyjáék rávernek 60-70ezret!

Mert ő nem tesz semmit érte, én pedig mosok, fözök takarítok nem pedig mindennap a fiúmnál ***** na mindegy ahoz ért de máshoz nem!

2010. jún. 25. 17:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne főzz, vasalj és takaríts, ha nem szívből akarsz segíteni anyukádnak, hanem érdekből. Inkább tanulj még többet, hogy ne a 2-esre hajts. Igazságtalanságról pedig mindaddig nem beszélhetsz, míg nem ugyanazok a szüleitek. Gondolom testvéred sincs..
2010. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De van testvérem!

És a barátnőmnek is van csak neki nem vásárolnak az anyjáék!

2010. jún. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!