Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri ezt az oldalt?...

Pisti124 kérdése:

Valaki ismeri ezt az oldalt? Winnerattop.com Mert furcsán olcsók az árak. És nem válaszolnak egyetlen emailre sem hogy eredeti e a lego vagy hamisítvány.

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

És mi a kérdés? Ha ismerem, akkor mi van?

Gondolkodj már! Nem elég gyanús, hogy olyan olcsó, mintha ingyen lenne?

Mert ha ez nem elég, akkor még feltűnhetne, hogy nincs semmi infó a tulajdonosról, székhelyről, nincs semmi elérhetőség (csak te tudsz üzenetet küldeni), a szociális média linkek nem működnek.

Mi kell még?!

Komolyan, 2018-ban van még ember, aki mindezek ellenére reménykedik, hogy esetleg nem átverés? Eszem-faxom megáll.

Mi kell még, hogy messzire elkerülj egy ilyen oldalt?


Írtál nekik egy csomó üzenetet. Megadtad az emailcímedet. Persze, hogy nem válaszolnak, de már rég kint van a dark weben az emailcímed, talán már kapod is rá a legfrissebb spameket, hamarosan az oroszok vagy kínaiak nekiállnak feltörni, hátha elég egyszerű a jelszavad egy bruteforce vagy szótáras támadáshoz. Gratulálok.

2018. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt hogy ismeri e valaki az oldalt vagy sem negatív sem pozitív infó nincs róla.Nem hiszem el hogy ennyire fogyatékos valaki hogy nem bírja felfogni hogy mi a kérdés.Valaki ismeri ezt az oldalt? Winnerattop.com olvasni is meg kéne tanulni.Összesen 2 levelet írtam nekik amúgy amire nem válaszoltak.

Egy egyszerű nemmel is beértem volna ha nem ismered vagy ha tudod hogy kamu én nem ismerem most dobta ki valamelyik nap a facebook ezért kérdeztem rá. Nem kérek a kioktatásokból én is sejtem hogy nagy valószínűséggel kamu az oldal csak mivel már több mint egy éves és múlt évben is reklámozták az oldalt és akkor sem tudott senki semmi infót róla gondoltam inkább rákérdezek hátha van itt valaki okosabb aki ismeri vagy van tapasztalata.Ez ekkora nagy baj ?

2018. nov. 11. 06:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, felőlem még akár rendelhetsz is tőlük.
2018. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:

Kedves kérdező, pedig sajnos jól válaszoltak rá, ez a helyzet. Ha nincs rendes céges adat és elérhetőségek akkor szerinted kinek küldenéd a termékek árát? Valakinek a valahol a világban?


Ha most megkérdeznénk kinek, kiknek és hova küldenéd a pénzedet, akkor mit tudnál válaszolni?


Sajnos ez manapság ilyen...

2018. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet kérdező, hogy ha te ennyire hülye vagy, akkor meg fogják fertőzni a géped, és onnan kezdve te egy támadási gócpont leszel... sőt: jó eséllyel már most az vagy.

Tehát a többi ember azért nem szeret téged, mert most is folyamatosan támadod az egész internetet.

Csak esetleg még nem tudsz róla.

2018. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:

Aztán nézhetjük ezt is:


[link]

[link]

[link]

2018. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azzal nincsen semmi baj hogy valaki válaszol egy kérdésre de azzal hogy egyből mindenféle hülyének elhordják mert valamit nem tud azzal igen. Volt aki normálisan válaszolt de a legtöbben csak mindenféle hülyének elhordják a másikat mert valamit nem tud. Egy egyszerű kérdést tettem fel és már mindenki lehülyézi a másikat mert nem tudja ezeket a dolgokat.Ha normálisan le elmondják hogy na ezzel az lehet a probléma mert feltörik a géped mert nincs cég nincs semmi róla és kész én amúgy ennyire voltam kíváncsi mert én konkrétan semmi adatot nem találok róluk a neten.

Gondoltam hát ha valaki mást tud esetleg erre voltam kíváncsi csak.

2018. nov. 12. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!