Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hamisítvány Nike Air Max...

A hamisítvány Nike Air Max kényelmé, légtalpak puhaságán is érződig hogy "gagyi"?

Figyelt kérdés

Mint ahogy sok embertársam úgy én sem vagyok hajlandó kifizetni 60 000 forintot jómagyar fizetésért, viszont valami, nagyon kényelmes,szép cipő meg okvetlen kell ami kicsit tehetnmentesíti a lábam

20 000 forintért viszont már vennék ilyet [link]

mint 65 000 ért vélemény?



#eredeti #Nike #futócipő #airmax #légtalpas #Nike Air Max #légtalpas cipő #gagyi vs eredeti
2014. aug. 19. 16:57
 1/7 smekker válasza:
Pont ilyenem van csak kék színűben,a vateráról rendeltem és nagyon kényelmes csak a talpa és a sarka baromi gyorsan kopik,gyenge minőségű a gumitalp de nagyon! :(
2014. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

20e ft-ért már ne hamisítványt vegyél ebből a fajtából, pont tegnap este néztem ezt az általad linkelt modellt, az 28 volt, és eredeti.

Ha már kiadsz 20nál többet valamiért, akkor inkább tegyél hozzá, mert ha 3-5 hónapon belül kitörik, vagy a talp megsérül, akkor fogod bánni hogy oda lett 20ezred.

2014. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hónap alatt széttörik a talpa. 20ezret nem ér meg, annyiért már normális cipőt is vehetsz... max nem Nike.
2014. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a dechlatonban vegyél egy kalenji futócipőt 4000ért.

az egyik legkényelmesebb cipő amit eddig hordtam edzéshez,kocogáshoz.

2014. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az eredeti is szétmax 3 hónap alatt. Köszi Nike.
2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóvel szétmegy. :D
2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti Air Max megvan 1 éve már, mindennap azt hordom, sőt télen is, és semmi baja ! :)
2016. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!