Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Black Fridaykor mennyire...

Black Fridaykor mennyire szoktak lemenni a PS4 árak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, őszinte leszek. Mi egy hónappal ezelőtt vettünk PS4-et és hozzá a VR-t. A VR-t kompletten kamerával, az alap játékkal, tehát a rendes fullpacket.

Múlt hónapban a VR 99.000 volt így mindenestől. Black Friday miatt most megnéztük az árakat, hogy sírjunk vagy nevessünk.

Mi nevettünk. Most BF előtt felvitték az árát 120.000-re, gondolom BF napján leviszik vissza 100.000-körülire. Utána pár napig visszarakják 120-ra de utána visszaáll a normális 99-re az ára.

Sima PS4-el ugyan ez volt a helyzet, most BF előtt felvitték az árát, hogy majd Black Friday-ra levigyék újra.

Tehát, amit ezzel mondani szeretnék. Külföldön nagyon jó a BF, tényleg mindent olcsón megkapsz, itt Magyarországon viszont MINDENHOL ezt az olcsó és sunyi trükköt vetik be.

(többek között néztünk még egy pár dolgot, hogy mit vehetnénk meg olcsóbban, és most mindennek jól felvitték az árát, hogy majd BF napján verhessék magukat, hogy ők mekkora akciót csináltak)

2018. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy csak otthon van ez. Én New Yorkban élek és itt is deto ez van. 3-400dollár körül mozogtak az 1 terás PS4 Pro-k, most akartam venni én is, de már sehol sem találtam 500dollár alatt :D Szerintem olyan 600körül áll majd meg, utána hatalmas BF akció 400 dollár, verekedjetek érte parasztok.
2018. nov. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Black Friday itthon egy átverés. Amit előttem is említettek általában még fel is viszik az árakat. Van néhány igazán jó akció abból persze már akkor elfogyott az összes amikor nyitnak az üzletek. A BFn gyakorlatilag úgy érdemes vásárolni, hogy kinézed előre amit amúgy is vennél, aztán megnézed, hogy tényleg akciós-e. Reálisan nem lehet számítani 10%nál magasabb árengedményre konkrét termék esetén, mert az üzletek nem dolgoznak akkora haszonnal, veszteséget meg nem akarnak termelni.
2018. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én azt tippelem, hogy olyan árakra lehet majd számítani, mint amilyen árak a Konzolvilágnál a PlayIT-en lesznek:

[link]

2018. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:D

2-es egy magyarnak sem fogod elmagyarázni, (aki Magyarországon él), hogy nem nemzeti sajátosság a sunyiság, az "okoskodás". Látod, leírtad, hogy nálatok is ez megy NY-ban, majd utána mintha meg se "szólaltál" volna, folytatja, hogy "itthon átverés a BF"... :D Olyan, mintha még mindig meglenne a vasfüggöny és tőlünk nyugatra a sz-r is illatos. Az üzletembert nem határozza meg nemzeti hovatartozása, egységesen a világ minden táján ugyanazt a "nyelvet beszélik". Azért bírnak külföldön jobban játszani az árakkal, mert nagyobb árréssel dolgoznak a boltok, kisebb adóteher mellett, ettől függetlenül ugyanúgy feláraznak.

2018. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Itthon új Xbox One Elite kontroller 45.000Ft. Németországban is hasonló árban van kivéve, hogy BF akcióban 100EUR volt, míg itthon maximum pár ezer forinttal volt olcsóbb valaha is. Ezt konkrétan azért tudom mert ilyen kellett és van egy Németben dolgozó barátom aki elhozza nekem. Az itthon 165.000Ftos most nagy kegyesen leárazott Xbox One X sem annyi külföldön már hosszú ideje, időszakos de rendszeres heti akciókban.


Ha a külföldi üzletember azt a nyelvet beszéli, hogy képes benyelni 12.500 forint különbözetet azon amit szeretnék akkor bizony nekem elég illatos az a fos.

2018. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt elhiszem és igazad is van, de nem értettél meg. Nem neked van okod felháborodni ezen, hanem a németnek, hogy nála a 19%-os ÁFA-val is annyi a kontroller, mint Magyarországon a 27%-os ÁFA mellett! Persze ne tisztán ezzel számolj, hanem azzal, hogy általánosan mindent nagyobb adó terhel nálunk. Ezért írtam, hogy nagyobb árréssel dolgoznak, jobban tudnak játszani az árakkal. Sőt, cáfoljatok meg, ha nem így van, csak feltételezem... ha konzolról van szó, abban van adattároló, azon nálunk merem feltételezni van különadó!
2018. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A németek miért háborodnának fel hiszen nekik a fizetésükhöz mérten minden olcsóbb. Ezért zöldebb a kerítés máshol. Oké a kontroller kb 45.000Ftnak megfelelő összeg nyilván ugyanazt kell legyártani, nem lehetnek nagy különbségek. Viszont ott bőven nem annyit keresnek mint itthon. Ezért is vicces amikor külföldi fórumokon játékárak miatt sírnak, mikor ők ugyanazt az összeget töredékmunkával keresik meg és még jobb akciók is vannak náluk. Barátom miatt rendszeresen szoktam értesülni az átlagos heti-kétheti mediamarkt.de akciókról és olyanok vannak amik nálunk sose lesznek semmikor. Miközben ők jóval többet keresnek. A jó kis "mennyit kell dolgoznod egy big macért" példa még mindig áll. Budapesten jó egy órát, Bécsben kevesebb mint 20 percet. A Big Mac ugyanaz, a játék ugyanannyiba kerül csak éppen nem mindegy, hogy mennyit vesz ki a kasszából.
2018. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Off, de pro kontroller volt már 29ft-ért itthon is:

[link]

2018. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem arra, de az nem csak úgy működött hogy tied a joy annyiért. Kedvezménypontokat kellett gyűjtened vagyis vásárolnod mást is. Olvasd végig az oldalt.
2018. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!