Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Szerintetek mi tévő legyek?

SOS! Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Iskolát szeretnék váltani decemberben, mert a mostanit nagyon nem szeretem, meg nagyon nehéz suli nem állok jól jegyileg, viszont nagyon félek hogy az összeszokott osztály nem fog befogadni. Szerintetek próbáljam még kibírni februárig (első félév) vagy menjek át? Nagyon zárkózott lány vagyok és ezért félek hogy nem fognak befogadni.

##iskolaváltás
2018. nov. 18. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Én idén márciusban mentem át egy másik iskolába, és hidd el nekem is voltak ilyen félelmeim, de kellemesen csalódtam. Eleinte persze fura egy másik iskolába járni (új osztálytársak,tanárok), de ha pozitívan állsz hozzá akkor szerintem nem lesz semmi baj. Ha tényleg nagyon rossz a közösség próbálj meg mihamarabb átmenni, de ha úgy érzed, hogy kibírod félévig akkor próbálkozz meg vele.
2018. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Szeretnék átmenni minél hamarabb,csak félek,hogy nem fogadnak be.. Remélhetőleg nem lesz semmi akadály és átvesznek decemberben és nem kell megvárnom a februárt..szeretnék már onnan eljönni nagyon..
2018. nov. 18. 19:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedden kezdek az új suliban
2018. nov. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!