Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Film, mint pl a Bohemian...

Film, mint pl a Bohemian Rhapsody vagy Made in hungaria?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánli olyan kilmeket amik valamilyen dformában zenekar, vagy sikeres/hire emberek élettörténetét mutatja be pl.: Made in Hungaria, vagy a Bohemian Shapsody.

Esetleg zene nélkulire pl: Steve Jobs rol a film


Köszönöm



2018. nov. 22. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Pappa Pia

Csinibaba

2018. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

The Beatles

The Doors

2018. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Grease a John Travoltával, meg a Hair musical:):)

Meg a High School musical, meg a Descendants/Utódok (2015, 17, meg most készül egy 3.), Rock tábor is van több is:) Van a Mindörökké rock, de azt nem merem ajánlani, mert nekem nemigazán volt izgalmas; van a Crossroads Álmok útján én ebből a Britney-set láttam; Lindsay Lohannek vannak még ilyen zenés tinifilmjei; van a Pixel Perfekt is, meg valami Párduclányok is van amit én még nem láttam, van a Tökéletes hang is , amit még nem láttam, van Dirty Dancing meg Flash dance is; meg van még Bratz

2018. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bratz-movie az Nathalia Ramos-os nemtom a magyar címét, de van szinkronosan is, meg a Hillary Duffnak is asszem vannak ilyen filmjei, ja meg van a Hannah Montana movie, meg a Michael Jackson this is it; meg még talán Justin Biebernek meg a One Direction-nek is van ilyen filmje. Meg talán a Whitney Houstonnak, lehet, hogy Beyoncénak is; meg még az előbb eszembe volt egy de már nem tudom.
2018. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Ja megvan, ebben nemtom, mennyi zene van, de a Jennifer Lopeznek is van egy ilyen filmje. Asszem Selina a karakter neve, akit játszik. Asszem az az ő filmje.
2018. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*Juj, van még!!!!


American Dreamz -ilyen tehetségkutatóról szóló film

meg

Casting minden -ez is ilyen tehetségkutatóról szól, ez meg magyar:):)


Mind a kettő jó!!:)

2018. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még ajánlanék kettőt, van a Sing, nemtom most hirtelen a magyar címét, de zongorázó gorilla van benne,meg van még az a Zootopia, vagy Zootropolis, ezek mesék, de ezek is jók:)
2018. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Üdv, szerintem ebből a harmincból fogsz találni :)

TOPLISTA: A legjobb zenés életrajzi filmek:

[link]

2018. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Control
2018. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!