Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni és levezet...

Valaki tud segíteni és levezetni ezt a reakciót? Állítson elő fenolból nátrium-fenolátot! Adja meg a reakció mechanizmusát (egy betű)!

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit fizetsz a HF megírásáért?
2018. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A háziért nem, csak a szerves kém. ZH megírásért ;DD
2018. nov. 23. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Mindegy, akkor is HF kategória lenne.

Nincs külön ZH, meg egyetemi feladat, meg versenyfeladat, meg vizsgafeladat, meg szorgalmi feladat kategória.

Ez mind HF.

+25%-ot számítok fel a rossz kategóriaválasztásért.

Tehát?

2018. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor...Először azt javaslom számodra, hogy keress egy jó magyartanárt, aki csiszolna a szövegértéseden, másodszor ha ez annyira zavar, akkor elmondom, hogy nem volt olyan megadott kategória, amibe ez a kérdésem passzolt volna, ezért tettem az "Egyéb kérdések" kategóriába...Harmadszor meg ha nem tudsz segíteni vagy nem akarsz, akkor miért jössz kötekedni?! Te sem vagy előrébb meg én sem. Ha akkora agytröszt vagy, akkor írd le, ha meg nem akarod leírni, akkor ne kötekedj, a saját időd rabolod és btw az enyém is.
2018. nov. 23. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fogtad fel: a kérdésed a HÁZI FELADAT kategóriába illik.

Igen, PONTOSAN ODA illik.


Ezen kívül ez az oldal NEM egy leckeíró automata.

Ezért aztán szívesen segítünk - ANNAK, aki megérdemli.

Tehát ha leírod, hogy meddig jutottál, és hol akadtál el.


Ha csak pökhendi vagy, akkor túl sok segítségre ne számíts.


Ja, és az "egyéb" kategóriában kevés olyan ember jár, aki ilyen feladatokat szokott írni.

Meglepő módon ők a HÁZI FELADAT kategóriát látogatják.

2018. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem ebbe a kategóriába, mert nekem nem jelent meg hasonló kategória srry. Másodszor ez nem egy matematikai egyenlet, ahol el tudsz akadni, ahol elszámolsz valamit, hanem konkrétan le kell vezetni a reakciót hogy miből mi lesz...nos ha már most neki tudok kezdeni ennek, akkor befejezni már nem egy nagy wasistdas...Ezért írtam ki, hogy hátha tud valaki segíteni, mondjuk aki kémia szakon van egyetemen. Az intelligenciád nem ezt mutatja, hogy te egyetemen lennél, de ez már mellékes és örülnék, ha megnyugtatnál, hogy tévedek. Harmadszor meg ne csodálkozz, ha nem kedvesen válaszolok az idióta megjegyzésedre...És ha már itt tartunk, akkor ez az oldal nem is erre való, amire te használod. Ha nem tudsz segíteni, akkor miért kommentelsz?! Ennyire unatkozol, hogy nincs más dolgod?!
2018. nov. 24. 09:16
 7/9 MinecraftBro válasza:
45%
Amúgy mekkora egy g*ci ez a kommentelő hogy nem írja le amit kérdezel.. Nem azér teszed fel a kérdést hogy leb*sszanak -.-
2018. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. És egyre jobban kezdek ilyenkor elszomorodni, hogy mennyi rosszindulatú ember van, ráadásul még csak előrébb sem lettem vele, hisz egy betűt sem segített, pedig ebben volt minden reményem XD
2019. jan. 8. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenki szembe megy az autópályán, igaz?

A hetes is csak méltatlankodott, de nem segített.

Nem baj... a legközelebbi kérésed már talán a helyére teszed. És nem pökhendiségből, meg viccből, hanem azért, mert ott tudnak válaszolni rá. Oda járnak azok az emberek, akik tudnak is és szeretnek is válaszolni az ilyen kérdésekre.

Mondjuk ott sem szeretik a pökhendi embereket - ez lesz a következő, amit majd érdemes megtanulni.


Vagy te cipőt is a zöldségesnél akarsz venni? És ha nem ad, akkor ő egy utolsó gazember?

Végül is semmibe se kerülne neki átugrani a cipészhez, és hozni neked cipőt... igaz?

2019. jan. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!