Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A beton oldalfalra bitugélt...

Sztupák andrás kérdése:

A beton oldalfalra bitugélt kennék, azt tudnám-e vakolni? Ház belső vízszigetelésére!

Figyelt kérdés
belülről vizes a fal és bitugélt szeretnék alákenni amennyiben lehetséges , és utánna rávakolni ! mennyire lesz tartós , a vakolat nem fog-e megcsúszni a bitugélen ? !
2018. nov. 24. 19:21
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
Csináltam hasonlót de nem bitugéllel. Nekem nem állt meg rajta a vakolat. Azután kitaláltam hogy befröcsköltem a felületet hígabb csemperagasztóval. Megvártam míg az megköt rajta. Másnap így már megállt rajta a vakolat.
2018. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Folyékony fólia nem jobb lenne ilyen célra?


De azt tudnod kell, hogy ha a víz a talaj felől jön, akkor minden ilyen megoldás csak rontja magának a falnak az állapotát, a kötőanyag elporlad.

2018. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!