Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a Véleményetek a Hardstyle-...

DSpoken12 kérdése:

Mi a Véleményetek a Hardstyle-ról?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Én bírom.

És neked #kérdező?

2018. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is birom (Bocsi a késői válaszért) Amugy azért kérdeztem mert a heverjaim mindig basztatnak vele hogy milyen zenét halgatok.
2019. jan. 2. 15:20
 3/7 anonim válasza:

Nem vagytok egyedül! *_* Én is imádom, kedvenc stílusom! <3

#EuphoricHardstyleFam#

2019. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem
2020. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 elistvan ***** válasza:
Csípem. Régen a Handsupot is szerettem. Nagyjából van átfedés a két stílus között. Főleg ha valami jó ének hang vagy zúzós a drop vagy ötletes a dallam.
2020. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csakhogy az eredeti hardstyle pont nem olyan volt mint a handsup, mondjuk a régi hup sem olyan volt mint később, nagyon el pop-osodtak, az oc hardstyleban alig volt ének, vagy egyáltalán nem, a master blaster féle hupnak meg fele-fele volt, aztán mikor jött a trance teljesen átment ének 90%-ba... Ahogy a mai hardstyle is már szinte csak énekből áll, pár olyan előadó van csak aki még az oc hst nyomja, pl francesco zeta
2021. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DarkR_5875 válasza:
Nagyon jó, bár én a euphoric hardstyle-t annyira nem csípem, inkább a Rawstyle,Xtra Raw, Hardcore, Uptempo, Frenchore vagy esetleg Early
2022. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!