Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez? És mi...

Szerintetek mi ez? És mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Igazából én pánikbeteg vagyok, és már szeptember óta nagyon furcsa vagyok, mivel szeptemberben egy másik iskolába jártam, ami nagyon messze volt, és nem bírtam a közlekedést, és mindig rosszul lettem buszon, vagy villamoson, vagy metrón. És október óta olyan félelmetes és rossz gondolatok járnak a fejemben, és mikor anyuval vagyok kint, vagy itthon, akkor mindig rosszul érzem magam, pánikrohamot kapok, és szólok anyunak, hogy jöjjön hozzám megvigasztalni. Nem érzem jól magam mostanában, még iskolában sem. Csak mikor távol vagyok Budapesttől, és apunál vagyok, akkor sokkal jobban érzem magam, de közben néha gondolok anyura, és megint elkap a pánikroham, mi van velem?

2018. nov. 27. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!