Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a legesleg...

Hogyan felejtsem el a legeslegjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk barátok, ez egy nem kevés idő, és ezalatt az idő alatt már testvérként szerettük egymást. Tegnapelőtt volt egy lány az iskolában akivel nagyon jól kijön, és szinte mindent együtt csinálnak, és ez nekem kicsit rosszul esett, és eltávolodtam tőle, mert megtudtam, hogy a hátam mögött olyan otrombaságokat mondott, mint például a k...a többször is a 7 év alatt, és figyelmeztettek, hogy kihasznált. Az anyukám is azt mondta, hogy ne nagyon barátkozzak vele, mert kihasznál, persze én ekkor még ezt nem hittem. Az a helyzet, hogy egy osztályba járunk, és nagyon nehéz elfelejtenem. Egy másik barátnőmmel is nagyon durván összevesztetett, mert össze-vissza hazudott neki mindet, hogy én miket mondtam rá, ami persze nem igaz. Nagyon rosszul esik, amit velem művel, és nem értem, mit árthattam neki? Esetleg én vagyok a hibás, mert rosszul esett? Valaki kérlek segítsen!

2018. nov. 27. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Jesszus inkább örülnöd kéne, hogy már nem vagytok jóban. Te neki nem barátnő voltál, csak egy kellék, akit kihasznált és eldobott, mikor talált egy jobbat. Billentsd át az agyat, és az olyan "barátságot" ne sirasd, ahol sz*rtak a fejedre mindigis.
2018. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Menj oda a "barátnődhöz" bátran és mond el neki mit érzel, hogy eltávolodtatok, hogy ezt meg azt hallottál vissza másoktól és szereted őt de ez így nem mehet tovább ezért ennek a barátságnak vége.

Nem kell utálnotok egymást hisz egy barátság vége nem erről szól csak szimplán nem lesztek egymás nyakán.

A másik barátnődnek pedig kérd meg hogy hallgasson meg és mond el az igazi véleményed az igazi gondolatod a híreszteléssel kapcsolatban. Ha tényleg barátnők vagytok hinni fog neked.

Nekem is néhány évvel ezelőt véget kellett vetnek egy hosszú barátságnak, a legjobb barátnőmmel, és fájt de meg kellett tennem mert tudtam hogy annak nincs értelme ha minden héten 5-ször összeveszünk és már nem bízunk annyira a másikban. Azóta lett egy új barátnőm, de nem kell a régivel utálkozni. Menni fog ne aggódj! Ott van,a családod is rájuk is számíthatsz.

2018. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! <3
2018. nov. 27. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!