Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyorben 50 ora kozossegi...

Gyorben 50 ora kozossegi szolgalatot hol csinaljak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt veszprémben a templomnál segítettem rendbe rakni a kertet meg ilyeneket!Igaz fél éven át csináltam, de meglett :D ott is keress valami ilyen helyet!Ugye ingyen munkaerő vagy!
2018. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovikban mindig kell segitseg 50 oras, onkormanyzatnal, tuzoltosagnal. Templom is jo
2018. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha sportolsz, kérd meg az edződ hogy igazolja le neked azt az 50 órát, és nem kell szívnod.
2018. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakerdezel,hogy kikkel van kapcsolatuk. (Ez sztem itt nalunk lentebb nem az én hanyagsagom volt,többen is kérdeztük,de válász érdekes nem sok erkezett,ket hely kötött többször is kérdeztük pl,mind ket felnel,de valasz nem hamar erkezett) nekem mar ilyesmi nem kell. De talalj egy helyet,ahol sokat tudsz dolgozni. Nem kell sokat...de akar egy het alatt is le lehet tudni...persze ez nem feltétlenül fér bele az időbe..de minel tobbet ott vagy, egy ket het akar.
2018. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne csináld meg sehol, ne dolgozz senkinek ingyen!

Menj jegy olyan helyre nyári gyakorlatra, vagy dolgozni, ahol a gyakvez/főnök vállalja a beírást, nekem is így lett meg.

2018. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!