Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volt matek tanárom folyton...

A volt matek tanárom folyton mosolyog ha meglát vagy ha szóba kerülök (nagyon ritkán mosolyog) sokszor átölel néha meg puszilgat, most akkor kedvence vagyok vagy milye?

Figyelt kérdés
Idén írtam egy 3-as dogát matekból és megkérdezte hogy ne korrepetáljon -e abból az anyagból de amúgy is egész évben legalább 7x korrepetált(alig van idelye még magára is).4- évig tanított és ő a kedvenc tanárom. Az osztály 5% szerint kedvencek vagyok a többi 95% szerint utál és csak kedves akar velem lenni.Amúgy alsós tanár, de az osztályfőnököm azt mondta hogy az összes tanárnak még most is nagyon dicsér, hála neki matekból csillagos 5-ös lettem (amúgy is ossztályelső vagyok) de ezt szeretném neki meghálálni neki még nyáron,szerintetek mivel??? mert megyek vele táborba meg még van zene tábor a suliban és ő még bent dolgozik tehát van még 1 hetem és 2 napom,mert jövőre elmegy.Én pl. gyöngyből csináltam neki foglalkozáson egy mobiltartó dísz nagyságú teknőst ami nem lett a legjobb, de még nem adtam oda neki szerintem lehet h. hülyeség vagy nem??????
2010. jún. 26. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem hülyeség..:D mindenkinek jól esik egy kis elismerés,főleg ha ő is kedvel és szeret téged (ez egyértelmű a jelekből-puszilgat,ölelget).Adj neki még mellé vmi csokit,meg esetleg virágot:D

És mondd el neki,hogy ő volt a kedvenc tanárod!

Nekem is volt egy ilyen tanárom:D

2010. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Abszolút jó ötlet. A mai világban sajnos kiveszőben van az értékek megbecsülése.. Ha tényleg jó tanár volt, aki kellően felkészült, és sokat tanultál tőle, persze, adjál neki valami kis egyszerűt és mondj neki egy nagy köszit. Drága dolgot semmiképpen se vegyél, pont nem a pénz a lényeg, hanem az elismerés. Egy kézzel készitett kis ajándéktárgy + pár kedves szó tökéletes.


Egy tanár

2010. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy az utolsó válaszírónak mi a keresztneve?
2010. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Balázs
2010. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2010. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!