Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk vonzó, vagy nem, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vonzó, vagy nem, ha egy lánynak gödröcskéi vannak az arcán miközben mosolyog?

Figyelt kérdés
Ha csak kicsit mosolygok nincsenek, viszont ha jobban, akkor vannak. 16/L :)
2011. okt. 24. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökre rendben van :)
2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon aranyos a ha lánynak vannak gödröcskéi:)

18F

2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cathilina ***** válasza:
Szeretnéd, ha valaki most itt felállítana neked egy ultimate szépségideált csak a gödröcskéidre alapozva? Nem hiszem, hogy ilyen választ kapnál. Van, akinek bejön, van, akinek nem. Szerintem ennél fontosabb dolog is van (pl. ápoltság, stb...).
2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mire gondolsz.
2011. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mint például itt: [link] csak éppen ezt lányon képzeld el

kérdező:nekem is vannak gödröcskéim én eleinte utáltam őket de sokan mondták hogy milyen jól áll nekem enélkül már nem is én lennék stb.és ettől gyönyörű a mosolyom(nem egóból mondom mások mondták)

2011. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ezen aztán semmi különös nincs, eddig azt se tudtam hogy ez szempont lehet bárkinek bármire... Nembaj mindig tanul valami újat az ember.
2011. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem gödröcském van hanem a kis pufik az arcomon kikerekednek :D nagyon kisbabás... :D egyik osztálytársamnak vannak gödröcskéi nagyon cuncik imádom őket :D:D
2011. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!