Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van hasonló oldal mint a...

Van hasonló oldal mint a gyakorikerdesek.hu, de olyan ahol normális kérdésre normális emberek, normálisan válaszolnak, nem kötekednek stb,? De legalábbis a parasztokat tiltani lehessen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 01:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mazohista vagy, hogy fáraszt, mégis oévasod?
2018. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Nem értelek.
2018. dec. 5. 22:17
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Mazohista vagy, hogy fáraszt, mégis olvasod?

.

Leparasztozod a kérdezőket, ezzel burkoltan a válaszolókat is.

Mégis érdekelnek a válaszok, mert csak olvasás után tudod eldönteni, hogy tiltsad-é a válaszolót, vagy sem, hiszen itt anoním módon történik a kérdezés legtöbbje - és a válaszok is.

Önkínzó módon mégis elolvasod a válaszokat, hogy megtudd: letiltanád-e, ha tehetnéd.

.

Tudomásul kell venni, ez nem a te - és mások oldala. Itt kérdezni, válaszolni bárkinek anonim módon van joga, de eldönteni, hogy ki legyen az, aki nem kérdezhet, nem válaszolhat, csak az oldal tulajdonosának (és megbízottjainak) van joga.

2018. dec. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
# 12 Nem burkoltan,hanem nyíltan parasztoztam le egy-két VÁLASZOLÓ-t-kat! Elsőre is hülyeséget írt,(kötözködött)/nem válaszoltam/ másodjára szintén.Már az első alkalommal tiltottam volna.A moderátor ha pl egy műszaki kérdésben nem tud állást foglalni, legalább a nyílt vagy burkolt zaklatást felismerhetne.De nem teszi.Talán szadista?
2018. dec. 6. 14:36
 15/16 anonim ***** válasza:

Priviben írogat?

Akkor válaszolj! - írjad meg neki, hogy letiltottad (ezt az "üzeneteid dobozban megteheted), ne is koptassa a billentyűzetet. Nekem ez a módszerem.

2018. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen kérdést akartam kiírni 2021-ben de nem hinném hogy sokat változott a dolog...
2021. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!