Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki az OllaRose...

Ismeri valaki az OllaRose munkaközvetitő céget? Ha igen, akkor mi a tapasztalata velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Nagyon merészen pofátlanok, undorító, ahogy beszélnek
2019. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos későn jött az információ. Bedőltem a sok igérkedésnek és kijöttem. Ők tovább adtak egy itteni közvetitőnek, egy tömegszállón lakom, a ritka szombati munkából is gyakori lett mire kiértem. Mikor telefonáltam nekik hogy nem az van amit igértek, akkor meg még ők voltak felháborodva hogy ilyeneket nem is mondtak. Mindegy, már kint vagyok. Egy pár hetet maradok azután irány haza. Természetesen a fizetés sem úgy van ahogy mondták. Kerüljétek nagy ívben ezt a modern emberkereskedő bandát!
2019. márc. 26. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hollandiában kemény törvény vonatkozik arra h a munkaadó nem használhatja ki a munkavállalót.

Csak a fos magyar közvetítők ilyen patkányok...


Ismeretség nélkül jóformán lehetetlen normális külföldi munkát vállalni, de ez a jó út

2019. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Top korrekt a ceg!
2021. máj. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!